12+
09 августа
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

День знань – хвилююче свято для всіх.

01.09.2021, 19:23
39
0
Автор

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

     З цього свята для студентів-першокурсників розпочинається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до підкорення нових вершин знань. Цього року свято 1 вересня у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулося аудиторно у форматі урочистої лекції «У ритмі серця з тобою, країно!».

    Урочиста лекція характеризувалася своєю патріотичністю, в межах якої майбутні фахівці виконували Гімн України та упевнилися, що Україна – безкрайня, багата, незалежна країна, а українці – нація незламних, волелюбних, мужніх та сильних духом людей. Цікавими та змістовними виявилися різнопланові відеоматеріали «У ритмі серця з тобою, країно!», в яких показано весь колорит української держави, величність та красу краєвидів Батьківщини! Усе це яскраво відображає нашу Україну – Незалежну, Вільну, Сильну, Нову!

    У відеопривітанні «Україна – це ми!» педагогічний колектив коледжу показав дух української нації, незламність, силу, мужність наших предків, а також віру в майбутнє, яке обов’язково буде сповнене щастям, теплом, коханням, миром та тими традиціями, які сьогодні залишаються в серцях мільйонів українців. Україна назавжди буде з нами! Україна – це ми!

    Теплими словами привітала студентів-першокурсників директор Лисичанського педагогічного коледжу, кандидат педагогічних наук Літовка О.П., яка наголосила, що заклад ставить перед собою особливу місію: виховання справжньої гідної української національно-патріотичної еліти, яка в майбутньому своїми зусиллями буде творити розмаїття української нації.

    Шановні першокурсники, бажаємо вам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Живіть в ім'я розквіту України. Нехай у ній панує мир і злагода, любов до Батьківщини і світле прагнення прославляти її своїми знаннями та справами

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+