12+
04 февраля
...
прогноз на 5 дней
0 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Медійна та інформаційна грамотність для суспільного блага

02.11.2021, 14:17
75
0
Автор

Студентська молодь ВСП «Лисичанський педагогічний фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» долучилась до Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності.

    Захід, співорганізаторами якого цього року виступають ЮНЕСКО та Південна Африка, відбувся з 24 по 31 жовтня 2021 р. за темою: «Media and Information Literacy for the public good – Медійна та інформаційна грамотність для суспільного блага».

    Медіаграмотність – це питання безпеки, як особистої, особливо актуальної під час епідемії, так і безпеки держави в цілому. Цього разу до створення заходів в рамках Українського тижня медіаграмотності долучилися Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр». Він був заснований у 2021 році, аби об’єднати зусилля держави, громадських організацій та медіаспільноти задля підвищення рівня медіаграмотності українців.

     На платформі G Suite for Education у фаховому коледжі був створений курс «Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності». На курсі були представлені відеоматеріали: «Медійна грамотність», «Інформаційне суспільство», «Медіаграмотність: критерії оцінки якості джерела інформації», «Соціальні медіа як джерело новин». Протягом тижня студенти фахового коледжу грали та проходили квести: гра «Так-Ні» (індивідуальна онлайн гра про політику в Україні, де кожен міг відчути себе президентом, прем’єр-міністром, депутатом чи головою ОДА), гра «Пригоди Літератуса» (онлайн гра, де головний герой шукає свою викрадену кохану. Йому доводиться оцінити достовірність і правдивість інформації, яка йому трапляється, перевірити та знайти правду), «Володар контенту» (онлайн гра, де необхідно впоратись з модерацією контенту, який контент дозволений, а який − ні?). У фінальному етапі студенти виконали «Тест на медіаграмотність», де спробували відрізнити фейки від правди та визначили свій рівень обізнаності.

     За результатами проходження всіх етапів найактивніші студенти отримали сертифікати учасників!

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+