12+
21 марта
...
прогноз на 5 дней
9 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

09.11.2021, 12:58
80
0
Автор

Соответствующие проекты распоряжений руководителя Северодонецкой военно-гражданской администрации о повышении цен на проезд в городском электротранспорте и на автобусных маршрутах

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення професійного свята — Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Культура завжди об’єднує людей, які вкладають в неї душу, терпіння і самовіддану працю. Культура — це не робота, а — місія, яка несе добро та красу.

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю, книги, хто день у день веде величезну просвітницьку роботу.

Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному. Щоб успішно працювати у сфері культури, потрібно щодня виявляти ініціативу і творчість, завойовувати серця людей.

Ви формуєте унікальний культурний простір, який об’єднує людей. А головне — робите все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною.

Щиро вдячний всім працівникам закладів культури нашої громади за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки. Без вас не обходиться жодне свято. Ви докладаєте максимальних зусиль для того, щоб ми могли пишатися нашою територіальною громадою. Саме ви вмієте повести за собою і дорослого, і дитину у світ прекрасного, та відіграєте головну роль у збереженні духовної спадщини.

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+