12+
29 января
...
прогноз на 5 дней
-2 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Команда «BIBLIOHUB» презентувала власний проєкт «Лисичанськ на еко-хвилі»

15.11.2021, 12:52
77
0
Автор

Молодіжна команда «BIBLIOHUB» Лисичанської централізованої бібліотечної системи пройшла конкурсний відбір та стала учасником програми «Банк Молодіжних Інновацій — Youth Innovations Bank» за Програмою ООН із відновлення та розбудови миру.

     Так, 13 та 14 листопада представники команди «BIBLIOHUB» Марина Радюшина та Олександр Токарєв взяли участь у другому етапі навчання «Idea.Action.Innovation — Ідея.Дія.Інновація» у місті Святогірськ, під час якого презентували власний проєкт «Лисичанськ на еко-хвилі».

     Метою проєкту є підвищення екологічної свідомості містян шляхом проведення екопросвітницьких заходів на базі бібліотеки, оформлення в центрі міста еко-локації для відпочинку, створення в бібліотеці полички з літературою про принципи ZeroWaste життя та екологічними настільними іграми, організації збору використаних батарейок та пластикових кришечок для їх безпечної утилізації та повторної переробки.

    Завдяки активній участі у програмі та успішній презентації власного проєкту команда «BIBLIOHUB» може претендувати на отримання фінансування від грантодавців для реалізації інноваційного проєкту. З нетерпінням чекаємо на результати проєктного відбору та сподіваємось на перемогу.

    Нагадаємо, що в межах програми команда «BIBLIOHUB» пройшла в жовтні триденний тренінг у місті Святогірськ, під час якого учасники опанували нові знання та навички з проектного менеджменту. Результатом цього навчання стало написання проєктної заявки.

    Відділ культури Лисичанської міської ВЦА

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+