12+
31 марта
...
прогноз на 5 дней
2 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Представники «BIBLIOHUB» Лисичанської центральної бібліотеки – учасники Всеукраїнського тренінгу

01.12.2021, 13:56
108
0
Автор

Минулого тижня, з 24 по 26 листопада, представники «BIBLIOHUB» Лисичанської центральної бібліотеки Владислав Кособук та Марина Радюшина взяли участь у Всеукраїнському тренінгу, який пройшов у с.Карапиші Київської області.

     На початку заходу присутніх привітала заступник міністра молоді та спорту України Марина Попатенко та розповіла про вагомі кроки держави на шляху розвитку молодіжної політики. Звертаючись до учасників тренінгу, пані Марина мотивувала підтримувати молодіжний рух в Україні, що важливо для розбудови міцної держави.

    Далі начальник управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв побажав учасникам впроваджувати в роботі молодіжних центрів своїх громад знання, отримані під час тренінгу.

   Протягом трьох днів представники молодіжних центрів (хабів) країни опановували нові знання щодо проектного менеджменту за допомогою професійних тренерів — членів Київського обласного молодіжного центру.

    Завдяки тренінгу команда «BIBLIOHUB» отримала нові інструменти для підвищення спроможності в забезпеченні активної участі молоді в діяльності хабу.

    Зазначимо, захід відбувся за підтримки програми «Активні громадяни» Британської Ради в Україні та Посольства Великої Британії в Україні.

    Відділ культури Лисичанської міської ВЦА

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+