12+
02 февраля
...
прогноз на 5 дней
-1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Ефективна боротьба з шахрайством можлива тільки у взаємодії громад із правоохоронцями

24.07.2021, 10:51
77
0
Автор

Правоохоронці Луганщини під час наради з очільником області Сергієм Гайдаєм доповіли про заходи з протидії та профілактики шахрайських дій в регіоні.


    За інформацією начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області Олега Григорова, протягом поточного року на Луганщині зафіксовано 768 випадків шахрайських дій.

     Серед них, зокрема: 258 – шахрайства, що здійснюються під час купівлі-продажу товарів на інтернет-сайтах, 153 – здійснені особами під виглядом працівників банків чи державних органів, 66 – за схемою «Ваш родич потрапив в біду».
По 148 вже встановлено осіб, що їх вчинили.

     «Найбільш вразливі в таких ситуаціях літні люди, які значно менше володіють сучасними приладами та найчастіше, проявивши довіру, втрачають усі заощадження. Тому підвищення рівня обізнаності населення та ефективність правоохоронців, упевнений, зведе шахрайство до мінімуму. Однак у цьому питанні необхідна зацікавленість органів влади на місцях у взаємодії з поліцейськими», – зазначив голова облдержадміністрації Сергій Гайдай.

     Як повідомив заступник начальника ГУНП в Луганській області Юрій Слухаєнко, для убереження жителів регіону від шахрайських дій організована масштабна інформаційна кампанія.

     Зокрема, розроблений та розповсюджується серед населення профілактичний контент, відповідні попередження поширюються через мережу Інтернет, проводяться регулярні виступи серед населення.

     За словами поліцейських, для більш ефективного попередження громадян від шахрайських дій необхідне залучення до спільних дій органів місцевого самоврядування, державних установ, соціальних служб та інших організацій, які активно співпрацюють з людьми.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+