12+
28 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Середня освіта (фізична культура)»

24.04.2020, 13:59
381
0
Автор

      Студенти Лисичанського педагогічного коледжу спеціальності «Середня освіта (фізична культура)» Матюшенко Л., Камінецька Л. (кер. Крошка С.А.) брали участь (в умовах дистанційного навчання – онлайн) у IYВсеукраїнській студентській науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні проблеми фізичного виховання і спорту: погляд молоді», яка відбулася 16-17 квітня 2020 року в Державному закладі «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (Навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту, м. Кремінна).

      Камінецька Л. виступила на пленарному засіданні з доповіддю «Оздоровчий табір – важлива сходинка до професійного зростання студентської молоді», де розкрила особливості роботи студентів у оздоровчих таборах як важливу сходинку професійного зростання, зокрема зі здобувачами освіти з особливими освітніми потребами (ООП).

     Матюшенко Л. розкрила особливості використання нордичної ходьби «Nordic Walking»,  як ефективного виду фітнесу та оздоровлення. На сучасному етапі широко використовують скандинавську ходьбу під час занять у гуртках та секціях з людьми різного віку. Надається психологічна підтримка постраждалих від конфлікту нужденних людей у Східній Україні, що мешкають уздовж лінії розмежування. Студентка узагальнила власний досвід з обраної проблеми.
Дівчата спробували новий формат спілкування, отримали досвід та сертифікати учасників конференції.
     Вітаємо з дебютом на високому рівні.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+