12+
28 марта
...
прогноз на 5 дней
8 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Автопарк рятувальників Луганщини поповнився новим спеціальним автомобілем САРМ-С на базі Volkswagen Crafter

30.04.2020, 11:33
337
0
Автор

     За сприяння Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна та за Державною програмою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні рятувальники Луганщини отримали від ДСНС автомобіль зі спецобладнанням.

     Так, 29 квітня на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Луганській області Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай передав рятувальникам автомобіль САРМ-С на базі Volkswagen Crafter. Спеціальний автомобіль має сучасне гідравлічне, електричне, пневматичне обладнання, ноші для перенесення постраждалих, засоби освітлення та стабілізації аварійних об’єктів.

     «Автомобіль призначений для оперативного реагування та виконання завдань за призначенням під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Крім того, зазначене обладнання дозволяє проводити пошук постраждалих у задимленому приміщенні. Отримана техніка дасть змогу оперативніше реагувати на надзвичайні події, швидше ліквідовувати їх наслідки та своєчасно надавати допомогу постраждалим», - зазначив начальник Головного управління ДСНС України у Луганській області Михайло Пшик.


     Також на церемонії вручення за сприяння очільника Луганщини Сергія Гайдая,  проєкту "Ефективне врядування і залучення громадян у східній Україні», плідної співпраці з Програмою розвитку ООН та в якості благодійної допомоги викладачі Навчального центру АРЗ СП отримали медичне та навчальне обладнання, яке допоможе здобувачам освіти у якісному навчанні.

    ГУ ДСНС України у Луганській області

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+