12+
19 июня
...
прогноз на 5 дней
18 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Автопарк рятувальників Луганщини поповнився новим спеціальним автомобілем САРМ-С на базі Volkswagen Crafter

30.04.2020 11:33
249
0
Автор

     За сприяння Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна та за Державною програмою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні рятувальники Луганщини отримали від ДСНС автомобіль зі спецобладнанням.

     Так, 29 квітня на базі Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Луганській області Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай передав рятувальникам автомобіль САРМ-С на базі Volkswagen Crafter. Спеціальний автомобіль має сучасне гідравлічне, електричне, пневматичне обладнання, ноші для перенесення постраждалих, засоби освітлення та стабілізації аварійних об’єктів.

     «Автомобіль призначений для оперативного реагування та виконання завдань за призначенням під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Крім того, зазначене обладнання дозволяє проводити пошук постраждалих у задимленому приміщенні. Отримана техніка дасть змогу оперативніше реагувати на надзвичайні події, швидше ліквідовувати їх наслідки та своєчасно надавати допомогу постраждалим», - зазначив начальник Головного управління ДСНС України у Луганській області Михайло Пшик.


     Також на церемонії вручення за сприяння очільника Луганщини Сергія Гайдая,  проєкту "Ефективне врядування і залучення громадян у східній Україні», плідної співпраці з Програмою розвитку ООН та в якості благодійної допомоги викладачі Навчального центру АРЗ СП отримали медичне та навчальне обладнання, яке допоможе здобувачам освіти у якісному навчанні.

    ГУ ДСНС України у Луганській області

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+