12+
29 января
...
прогноз на 5 дней
-2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Рятувальники і курсанти Національного університету цивільного захисту України продовжують допомагати людям поважного віку

30.04.2020, 11:41
297
0
Автор

     З початку карантину курсанти Національного університету цивільного захисту України приєдналися до волонтерських проєктів. Основна мета – допомогти малозабезпеченим та літнім громадянам. Принести продукти, сходити в аптеку, розвантажити соціальні продуктові набори, здійснити адресну доставку – це лише невеликий список тих справ, якими допомагають майбутні офіцери служби цивільного захисту.

      Цього разу курсанти здійснили адресну доставку засобів індивідуального захисту колишнім співробітникам та ветеранам органів внутрішніх справ та цивільного захисту, які мешкають у місті Лисичанську Луганської області. Під час зустрічі волонтери мали безцінну можливість - почерпнути знання від найдосвідчених у пожежно-рятувальній справі. В форматі дружнього спілкування з великим задоволенням, ветерани поділилися своїм досвідом з молодим поколінням офіцерів цивільного захисту.

     Днями своє 80-річчя відсвяткувала ветеран пожежної охорони Разія Луковенко - людина, яка заслужила неабияку повагу та шану, присвятивши все своє життя бездоганній службі. Курсанти-волонтери разом з фахівцями Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській від щирого серця привітали ветерана-ювіляра з Днем народження, та побажати міцного здоров’я, миру, довгих і щасливих років життя.

      Зустрічі виявилися дуже цікавими. Корисні поради неодмінно стануть в нагоді молоді, а безцінний досвід ветеранів буде мотивувати до кращого навчання.

      ГУ ДСНС України у Луганській області

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+