12+
23 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Щодо підстав, які надають право на перетин контрольних пунктів в'їзду-виїзду особам, що перетинають лінію розмежування

04.05.2020, 20:14
332
0
Автор

      Гуманітарними (соціальними) підставами для перетину контрольних пунктів в\'їзду-виїзду особами, що перетинають лінію розмежування є:

1. Необхідність дотримання принципу єдності сім\'ї.

У випадках спільної подорожі членів сім\'ї, що мають різну реєстрацію місця проживання, за наявності підстав для перетину адміністративного кордону хоча б у одного члена сім\'ї, інші члени сім\'ї також допускаються до перетину.

Допускається перетин адміністративного кордону дитиною без супроводу з метою возз\'єднання із сім\'єю, за умови відсутності підстав до перетину адміністративного кордону у супроводжуючої особи, проте одночасно з іншої сторони адміністративного кордону дитину має очікувати уповноважена особа (один з батьків, опікун, інша уповноважена особа);

2. Випадки смерті.

Випадки смерті близьких родичів (необхідність організації поховань) або важкої хвороби родичів (підставою можуть бути копії довідок про смерть, медичних довідок, копії паспортів хворих або померлих).

3. Випадки тяжких та хронічних хвороб.

Випадки тяжких та хронічних хвороб (інсулінозалежний діабет, онкологічні захворювання, потреба в антиретровірусній, протитуберкулезній операції), необхідність поповнення запасів ліків та проходження регулярного лікування чи терапії (підставою може бути копії медичних довідок, рецептів).

4. Перетин адміністративного кордону особами, які не мають зареєстроване місце проживання.

Перетин адміністративного кордону особами, які не мають зареєстроване місце проживання на підконтрольної/непідконтрольній Уряду України території, проте вони можуть в іншій спосіб підтвердити факт постійного проживання на цій території (підставою можуть бути копії паспортів родичів чи членів сім\'ї, які проживають у напрямку слідування, документи чи копії що підтверджують право власності на нерухоме майно або місце роботи).

5. Особа має документи, що підтверджують право на постійне чи тимчасове проживання у третій країні.

Коли особа має документи, що підтверджують право на постійне чи тимчасове проживання у третій країні та за наявності підтвердження запланованої евакуації до цієї держави (підставою можуть бути посвідки на проживання, білети, листування).

6. Інші випадки.

Випадки, коли є підстава вважати, що ситуація вимагає невідкладного перетину особою адміністративного кордону у будь-якому напрямку з гуманітарних міркувань, або з метою запобігання порушення основних прав (приклад, у випадку політичного переслідування на окупованої території тощо).

Начальник штабу – перший заступник Командувача об’єднаних сил генерал-майор Володимир Кидонь.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+