12+
30 мая
...
прогноз на 5 дней
15 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Жители Донбасса готовы выйти с протестом из-за закрытия КПВВ Украиной

15.05.2020, 13:42
448
0
Автор

     Протягом тижня, з 8 по 14 травня, до Лисичанської міської ради надійшло 48 звернень громадян. На адресу вищих органів влади надійшло 5 звернень.

     Найбільш актуальними у зверненнях громадян залишаються питання ремонту будинків та їх покрівель, відновлення дитячого майданчика на прибудинковій території, усунення поривів магістральних трубопроводів водопостачання, відновлення постійного водопостачання під час карантину, усунення заторів у каналізаційних колодязях.

     Продовжують надходити звернення громадян із питань соціального захисту населення: невиплати коштів соціальної допомоги по догляду за особами похилого віку та інвалідами, надання матеріальної допомоги на лікування, на реабілітацію після операції, на вирішення соціально-побутових проблем, забезпечення засобами реабілітації (ортопедичним взуттям), призначення субсидії, нарахування адресної допомоги, затримки у виплаті соціальної допомоги одиноким матерям тощо.

     Також тематика звернень порушувала питання охорони здоров’я, а саме: надання групи інвалідності особі, яка через стан здоров’я не може прибути до лікарні, забезпечення медичним препаратом «Сальбутамол» по пільговій вартості, проведення КГ діагностики на безкоштовній основі, надання необхідної медичної допомоги 7-річній дитині.

     У зв’язку з діючим карантином, мешканці міста порушували питання здійснення перевірки та забезпечення дотримання санітарно-епідеміологічних заходів у транспорті м. Лисичанська (велика кількість пасажирів не дотримується маскового режиму).

     Всі звернення взяті на контроль і передані до відповідних служб і відділів для виконання. Порушень термінів розгляду звернень громадян немає, всі відповіді надаються вчасно.

     Окрім того, на сайті Єдиної системи електронних петицій триває збір підписів громадян з актуальних для міста питань.

     За інформацією відділу по роботі з листами та зверненнями громадян Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+