12+
12 августа
...
прогноз на 5 дней
29 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Патрульні відзвітували про результати першого тижня реалізації комплексу заходів щодо зниження аварійності

09.06.2020, 20:41
233
0
Автор

     Патрульні відзвітували про результати першого тижня реалізації комплексу заходів щодо зниження аварійності

     Нагадаємо, що з 1 червня на території Луганської області проходить реалізація комплексу заходів, направлених на профілактику порушень, що можуть призвести до зростання кількості ДТП, збільшення кількості загиблих та травмованих в автопригодах.

     З початку відпрацювання патрульними поліцейськими здійснюється посилений контроль за дотриманням ПДР усіма учасниками дорожнього руху. З водіями автомобілів, велосипедистами та пішоходами проводиться роз’яснювальна робота щодо необхідності неухильного дотримання ПДР. Тих учасників дорожнього руху, які нехтують дотриманням правил та порушують ПДР поліцейські притягають до відповідальності згідно з чинним законодавством. Так, з початку місяця, патрульні зафіксували 644 порушення ПДР учасниками дорожнього руху, з яких 431 порушення ПДР вчинене пішоходами та велосипедистами.

     Патрульними відділу безпеки дорожнього руху проводиться огляд вулично-шляхової мережі, з метою виявлення недоліків у організації безпеки дорожнього руху. Поліцейськими оглянуто 94 ділянки, на 18 з яких виявлено ряд суттєвих недоліків, на усунення яких балансоутримувачам надано вимоги щодо їх усунення.

     Патрульними відділу зв’язків з громадськістю ведеться профілактична та роз’яснювальна робота з правил із пішоходами, велосипедистами та дітьми. Окрім бесід щодо необхідності дотримання ПДР, патрульні вручають громадянам пам’ятки з основними правилами безпеки для пішоходів та велосипедистів.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+