12+
07 марта
...
прогноз на 5 дней
0 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Новопризначені судові охоронці Луганщини проходять курс первинної професійної підготовки

16.06.2020 17:30
187
0
Автор

     Після прийняття присяги новопризначені співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області успішно проходять курс первинної професійної підготовки. Даний курс охоплює теоретичні та практичні заняття, інструктажі зі спеціальної, правової, вогневої та фізичної підготовки.

     Основні зусилля спрямовуються на набуття судовими охоронцями знань, умінь і спеціальних навичок, необхідних для успішного виконання завдань з охорони й забезпечення безпеки судових установ та учасників судових процесів.

     Під час занять неабияку увагу приділяли правилам користування ручним металошукачем та застосуванням спеціальних засобів.

     Підводячи підсумки, начальник відділу професійної підготовки та підвищення кваліфікації Територіального управління Служби судової охорони у Луганській області підполковник Служби судової охорони Андрій Чикірякін зауважив, що застосування спеціальних засобів та фізичної сили повинно відбуватися відповідно до чинного законодавства та в жодному разі не повинно порушувати прав і свобод громадян. Також наголосив на безумовному дотриманні особистої безпеки під час виконання службових обов’язків.

     Територіальне управління Служби судової охорони у Луганській області

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+