12+
25 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Шахісти Луганщини взяли участь в онлайн-чемпіонаті світу серед людей з інвалідністю

18.06.2020 16:20
454
0
Автор

      16-17 червня на міжнародній шаховій платформі Lichess відбувся дуже престижний міжнародний шаховий турнір: онлайн-чемпіонат світу з шахів серед людей з інвалідністю («IPCA World online chess championship 2020»).

      Чемпіонат був організований Федерацією шахів Ізраїлю спільно з Міжнародною шаховою асоціацією людей з інвалідністю (IPCA – International Physically Disabled Chess Association) та зібрав за шаховими онлайн-дошками 124 гравців з різних куточків планети.

      Згідно регламенту змагання, його учасники зіграли 9 турів з контролем часу 10+10: 10 хвилин на партію кожному гравцеві з додаванням 10 секунд за кожен зроблений хід.

      Нашу країну разом з іншими українцями представляли троє шахістів з Луганщини:

      Валерій Золотарьов – шахіст першого розряду з міста Лисичанська, учасник клубу «Шах і Мат» КЗ «Лисичанська ЦБС»;

      В’ячеслав Анікєєв – шахіст першого розряду з міста Сєвєродонецька, активний учасник шахового життя Луганщини;

      Данііл Коваленко – юний та дуже перспективний шахіст-першорозрядник з міста Сєвєродонецька.

      Протягом турніру наші шахісти змагалися з досвідченими гравцями з різних країн та показали гідний рівень підготовки, про що свідчать наступні результати.

      Лисичанин, учасник клубу «Шах і Мат», Валерій Золотарьов набрав 50% від можливої кількості очок. Валерій обіграв 4 супротивників та з одним «пішов на мирову», тож 4,5 очки і 54 місце у турнірній таблиці.

      Сєвєродончанин В’ячеслав Анікєєв також показав добрий рівень гри, але його результат трохи гірше – 4,0 очки і 66 місце у Чемпіонаті.

      А ось ще один представник м. Сєвєродонецька – Данііл Коваленко, зібрався на найвищу сходинку турнірної таблиці серед шахістів Луганщини. Він зайняв 42 місце в онлайн-чемпіонаті з результатом 5 очей: 4 супротивників Данііл обіграв, а ще дві його партії завершилися нічиєю.

      Загалом у чемпіонаті взяли участь 124 гравці, серед яких було багато представників пострадянських країн: України, Росії, Білорусі, Казахстану, Вірменії, Молдови. Окрім цього, шахову честь своїх країн захищали представники Польщі, Франції, Хорватії, Ізраїлю, Філіппін, В’єтнаму, Чілі тощо. А переможцем турніру став 34-річний майстер ФІДЕ з Філіппін Саверіно Сандер, який набрав 8,5 очок із 9 можливих.

     Щодо результатів шахістів з Луганщини, то їх виступ, зважаючи на потужний склад гравців у чемпіонаті, можна вважати вдалим. Кожен з наших шахістів показав гарний рівень шахової майстерності та міцний спортивний дух. Але спортивні перемоги, в тому числі, і у шахах, це є не випадковість, а результат багаторічних виснажливих тренувань та повної самовіддачі на змаганні.

    Тож, дякуємо Валерію, В’ячеславу та Даніілу за їх працю над своїми шаховими здібностями, завдяки чому вони сьогодні радують любителів шахів Луганщини своїми перемогами в шаховому онлайн-чемпіонаті світового рівня! Пишаємося нашими спортсменами та бажаємо їм подальшого розвитку та нових здобутків!

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+