12+
21 марта
...
прогноз на 5 дней
7 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Солов’їні далі»

23.06.2020, 14:09
248
0
Автор

     У квітні 2020 року в Лисичанському педагогічному коледжі відбувся 8 Регіональний творчий інтернет-конкурс «Солов’їні далі», присвячений творчій діяльності нашого земляка, талановитого й відомого лисичанина – В.Сосюри. Учасниками конкурсу цього річ стали більше 60 осіб з різних куточків Луганщини. Близько 40 учнів стали переможцями в різних номінаціях та отримали грамоти, а їхні керівники – подяки.

     Разом з тим раді відзначити, що нагородження переможців конкурсу продовжується. Голова місцевого товариства «Просвіта», викладач Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ольга Кряжич надіслала нам для наших переможців подарунки – українські книжки! Серед них – нові видання українських класиків та сучасних письменників, дитячі та дорослі твори світової літератури, християнська література для дітей. Сучасне оформлення, висока поліграфічна якість не залишить байдужим жодного з читачів. Це – зразки сучасної книги для сучасного читача.

     Найближчим часом кожна книга знайде свого шанувальника – викладачі журналістики коледжу починають розсилку книжкових подарунків.

    Душа радіє, що є на Луганщині такі небайдужі люди, як Ольга Кряжич, яка за власною ініціативою збирає українські книги та передає їх безкоштовно усім бажаючим доторкнутись до літературного українського надбання.

     Дякуємо і голові журі конкурсу, письменниці Ганні Гайворонській за подаровану для музею нову книгу «Білі лілеї» з дарчим написом. Вона уже зайняла своє почесне місце в експозиції літературна Луганщина.


    
       
         Попереду – літо – пора відпочинку, який під час карантинних заходів обмежує наші можливості, спілкування, пересування. Тож дуже доречною стане книга, подарована представниками спілки «Просвіта», з якою ви проведете час цікаво й корисно.

      Бажаємо Ользі Кряжич та Ганні Гайворонській здоров’я, миру, дякуємо за підтримку та упевнені у подальшій спільній діяльності на теренах літератури та культури нашого краю.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+