12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
2 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

"Жінки, мир, безпека"

23.06.2020 17:55
221
0
Автор

#Сєвєродонецьк

       Патрульні поліцейські взяли участь у онлайн конференції з питань регіональної консультації щодо нового Національного плану дій з виконання резолюції ради безпеки ООН 1325 "Жінки, мир, безпека" на період до 2025 року, яка проводилась в рамках виконання Національного плану дій та реалізації проекту "Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні".

       Під час заходу представники різних відомств та областей поділилися досвідом і пріоритетами у впровадженні Резолюції.

       Нагадаємо, що 1325 – кодове ім’я комплексу заходів МВС, спрямованих на реалізацію Резолюції Ради Безпеки ООН “Жінки, мир, безпека, що підтверджує важливість участі жінок та включення гендерної перспективи в мирні перемовини, гуманітарне планування, діяльність із підтримання миру та процеси пост-конфліктного встановлення миру й управління. Реалізація порядку денного “Жінки, мир, безпека” є частиною стратегії МВС щодо залучення жінок до правоохоронної діяльності та сприяння жіночому лідерству у структурах Міністерства.

      30 січня 2017 року на базі Міністерства розпочала свою роботу Міжвідомча робоча група, до складу якої входять провідні гендерних радники з українських та міжнародних організацій.

      Група створена відповідним Указом Міністра внутрішніх справ України від 27 січня 2017 року.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+