12+
25 июля
...
прогноз на 5 дней
25 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

У Лисичанську відбулась робоча нарада з розробки моделі розвитку та генплану міста

25.06.2020 16:34
397
0
Автор

      24 червня, у міській раді відбулась робоча нарада з розробки моделі розвитку та генерального плану міста Лисичанськ.

     У заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, співробітники Лисичанської міської ради, керівники та фахівці управлінь та відділів міської ради, представники комунальних підприємств у галузі водопостачання та водовідведення, теплопостачання, транспорту, представники підприємств електро- та газопостачання, керівники провідних підприємств міста та профільні фахівці Державного підприємства «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст „ДІПРОМІСТО“ імені Ю.М. Білоконя».

     Головний архітектор проєктів ДП «ДІПРОМІСТО» Ганна Айлікова відзначила важливість тісної співпраці розробників містобудівної документації, представників місцевого самоврядування та підприємств міста, розповіла про перспективи, що відкриваються перед громадою, яка має ґрунтовний генеральний план та перерахувала негаразди, з якими можуть зіткнутись підприємства, експлуатаційні служби міста у своїй сфері діяльності у разі його відсутності.

     Відзначимо, що протягом двох днів фахівці інституту ДП «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя зберуть усю необхідну інформацію, після чого почнеться безпосередня робота над розробкою моделі генерального плану міста Лисичанськ.

     Очільник міста Сергій Шилін закликав громадськість, депутатський корпус, підприємства, служби до тісної та плідної співпраці з профільними фахівцями інституту.

     Зауважимо, розробку моделі розвитку міста та безпосередньо самого генерального плану розпочато у квітні 2020 року на підставі рішення сесії «Про оновлення генерального плану міста Лисичанська».

     Також міською радою оголошено про початок збору пропозицій щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб, який триватиме до 21 липня 2020 року (включно).

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+