12+
23 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську відбулась робоча нарада з розробки моделі розвитку та генплану міста

25.06.2020, 16:34
509
0
Автор

      24 червня, у міській раді відбулась робоча нарада з розробки моделі розвитку та генерального плану міста Лисичанськ.

     У заході взяли участь керівництво міста на чолі з міським головою Сергієм Шиліним, співробітники Лисичанської міської ради, керівники та фахівці управлінь та відділів міської ради, представники комунальних підприємств у галузі водопостачання та водовідведення, теплопостачання, транспорту, представники підприємств електро- та газопостачання, керівники провідних підприємств міста та профільні фахівці Державного підприємства «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст „ДІПРОМІСТО“ імені Ю.М. Білоконя».

     Головний архітектор проєктів ДП «ДІПРОМІСТО» Ганна Айлікова відзначила важливість тісної співпраці розробників містобудівної документації, представників місцевого самоврядування та підприємств міста, розповіла про перспективи, що відкриваються перед громадою, яка має ґрунтовний генеральний план та перерахувала негаразди, з якими можуть зіткнутись підприємства, експлуатаційні служби міста у своїй сфері діяльності у разі його відсутності.

     Відзначимо, що протягом двох днів фахівці інституту ДП «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя зберуть усю необхідну інформацію, після чого почнеться безпосередня робота над розробкою моделі генерального плану міста Лисичанськ.

     Очільник міста Сергій Шилін закликав громадськість, депутатський корпус, підприємства, служби до тісної та плідної співпраці з профільними фахівцями інституту.

     Зауважимо, розробку моделі розвитку міста та безпосередньо самого генерального плану розпочато у квітні 2020 року на підставі рішення сесії «Про оновлення генерального плану міста Лисичанська».

     Також міською радою оголошено про початок збору пропозицій щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб, який триватиме до 21 липня 2020 року (включно).

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+