12+
09 августа
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

НВК «Гарант» у суперфіналі проєкту «Освітній марафон»!

22.07.2020, 17:00
351
0
Автор

      18 липня завершився третій інтенсив для освітян Донеччини та Луганщини в рамках проєкту «Освітній марафон», під час якого оголосили 10 суперфіналістів.

      Понад сім місяців команди працювали над стратегіями своїх закладів освіти, які допоможуть впровадити якісні зміни у школі. За цей час учасники навчились будувати стратегії, формувати ефективні комунікації з громадою, дізнались про дієві методи в інклюзивному навчанні, захистили свої проєкти та переконались, що зміни у школах — не міф, а реальність вже багатьох закладів завдяки завзяттю вчителів та керівників, партнерству з батьками та школярами.

      На старті до участі у Марафоні було відібрано 60 команд, до фіналу потрапили 20 шкіл, а суперфіналістами проєкту стали шість команд з Донеччини та чотири — з Луганщини.

      Серед суперфіналістів — Навчально-виховний комплекс школа І-ІІ ступенів-ліцей «Гарант» Лисичанської міської ради Луганської області.

      Всі фіналісти отримали від ініціаторів Марафону — БО "Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), подарункові сертифікати на мультимедійне та обладнання для запису відеоуроків.

      За словами організаторів, для десяти суперфіналістів Марафон ще триває: до 1 вересня цього року вони мають розробити грантові пропозиції для отримання подальшої донорської підтримки.

      Вітаючи фіналістів, ініціатор проєкту, керівник Фундації «З країни в Україну» Денис Блощинський підкреслив: «Ми зробили для вас все, що змогли. Далі — ваша відповідальність: виконати те, що ви заклали у ваші стратегії розвитку».

      Представник Департаменту освіти та науки Луганської ОДА Наталія Сагіна відзначила: «Освітній марафон» — єдиний проєкт, який всебічно охопив заклади освіти Луганщини. Він довготривалий, залучив і батьків, і дітей, і педагогічну спільноту. І головне — це проєкт, який має продовження. Це марафон великих можливостей для всієї освітньої спільноти області. Для тих, хто відчував себе невидимим, кого раніше не чули. П’ять закладів, які подолали довгий путь, тепер можуть бути модераторами освітніх проєктів і поширювати свій досвід. На обласному рівні ми беремо зобов’язання надати майданчик, на якому вони б це робили. Хочу, щоб «Освітній марафон» мав довгу дорогу життя, на яку ступали б ті освітяни, які прагнуть кращої України, прагнуть передати свої знання справжньому українцю майбутніх століть.

      Підсумовуючи, членкиня журі, експертка з бізнес-стратегій Катерина Сафонова сказала: «Ви всі вже у майбутньому. Ви вже — на потрібному шляху. Просто дехто просунувся трохи далі на цьому шляху».

      «Освітній марафон» реалізується БО "Благодійний фонд «Фундація соціальних інновацій «З країни в Україну» в рамках проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

      Відділ освіти Лисичанської міської ради

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+