12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
19 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

За порушення обов’язків під час іспитового строку крадія з Лисичанська направлено для відбування реального покарання

06.08.2020, 14:40
566
0
Автор

      Лисичанська місцева прокуратура Луганської області оскаржила в апеляційному порядку рішення Лисичанського міського суду Луганської області про відмову у задоволенні клопотання органу пробації щодо скасування звільнення від відбування покарання з іспитовим строком та направлення засудженого для реального відбування призначеного покарання.  Повідомляє Прес-служба прокуратури Луганської області (за матеріалами Лисичанської місцевої прокуратури).

      Звернення органу пробації до суду обґрунтовано  тим, що мешканець м. Лисичанська,  засуджений за вчинення  крадіжки (ч. 1 ст. 185 КК України) до 1 року позбавлення волі з випробуванням строком на 1 рік, став  ухилятися  від виконання обов’язків, покладених на нього вироком суду, а саме припинив з’являтися для реєстрації в орган пробації та був підданий адміністративним стягненням за адміністративні правопорушення.

      Рішення Лисичанського міського суду Луганської області мотивовано закінченням строку випробування за вироком суду першої інстанції на момент розгляду подання органу пробації. Водночас прокуратура не погодилася з позицією суду та вказала в апеляційній скарзі на невідповідність рішення суду вимогам кримінального процесуального законодавства України.

      Луганський апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу прокурора та постановив ухвалу про направлення засудженого для відбування  призначеного покарання за вироком Лисичанського міського суду Луганської області у вигляді 1 року позбавлення волі.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+