12+
23 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Гайдай, голос віддай!»: на Луганщині відбувся мітинг щодо скасування виборів

11.08.2020, 18:22
372
0
Автор

     Близько двохсот людей вийшли до будівлі Луганської облдержадміністрації у Сєвєродонецьку з вимогою повернути їм право голосу. Присутні скандували «Гайдай, голос віддай!». Вони невдоволені тим, що ЦВК постановила неможливість проведення виборів у восьми ОТГ на Луганщині, зокрема і в тимчасовому центрі регіону — Сєвєродонецьку.

      «У кожної людини з народження є як права, так і обов’язки. Коли ми перехоимо на «червоне світло» нас штрафують, бо повинні переходити на «зелене». Так само у нас і в Конституції написано «кожна людина має право голосу», — каже один з мітингувальників Сергій Шакун

      Підтримати мітингувальників із Старобільська приїхала Наталія Івашко. Каже, там вибори проводити будуть, але прикро за друзів, що живуть в інших містах, зокрема Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Щастя, Попасна, Гірськ та інші.

     «Область повинна розвиватися, вистачить уже депресії. Громади показали, що вони розвиваються, що є право голосу. Громадяни України мають право на вибір, а хтось вирішив за громадян вибирати, не вибирати, проводити вибори чи ні», — говорить Наталія Івашко.

      Півгодини протестувальники ходили з плакатами та вигукували вимоги, але з адміністрації до них вийшли лише забрати петицію. Правоохоронці заблокували вхід до будівлі, та не дали змоги мітингувальникам дістатися до керівника регіону — Сергія Гайдая.

      Нагадаємо, що ЦВК на основі листів від керівників військово-цивільних адміністрацій області постановила про неможливість проведення виборів на деяких виборчих округах Донбасу. Зокрема, вибори не будуть проведені у 10 сільських, селищних та міських територіальних громадах Донецької області та восьми — Луганської.

      Анастасія Волкова
      фото: Ирина Бегунова

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+