12+
25 сентября
...
прогноз на 5 дней
17 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Молодь Луганщини в сучасній бібліотеці»

18.08.2020, 15:31
281
0
Автор

      Під такою назвою, минулої п’ятниці, 14 серпня, біля центральної бібліотеки Лисичанської централізованої бібліотечної системи просто неба відбулась молодіжна вечірка-презентація, на яку завітали представники молоді зі всієї Луганської області.

      Для гостей вечірки колектив центральної бібліотеки підготував яскраву, насичену програму. На початку заходу з використанням мультимедійного обладнання була презентована діяльність центральної бібліотеки та бібліотек Лисичанської централізованої бібліотечної системи та детально розкрита грантова діяльність.

      До участі в презентації долучилась Вікторія Давиденко — поетеса, голова журі міського дитячо-юнацького літературного конкурсу «Проба пера», учасниця літературно-поетичного клубу «Натхнення», що діє у центральній бібліотеці. Вікторія розповіла присутнім як відбувся цьогорічний конкурс «Проба Пера» в умовах карантину та запросила всіх охочих взяти участь в конкурсі наступного року.

     Після презентації бібліотекарі запросили гостей на інтелектуально-розважальні локації. «Art-локації» дала змогу гостям не тільки переглянули виставу лялькового театру, але і самих взяли в ній участь. Локація «Book Party» познайомила із популярними книгами, якими зачитується українська молодь.

    Зробити селфі у фотозоні, відпочити в кріслах-мішках, поласувати смаколиками та заспівати караоке всі охочі змогли на локації «Relax Zone».

    Відділ культури

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+