12+
01 марта
...
прогноз на 5 дней
2 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Водію, випив? Тепер ти пасажир!

18.08.2020 17:42
267
0
Автор

                                   Водію, випив❓ Тепер ти пасажир❗️

     Не варто випробовувати долю, сідаючи за кермо у нетверезому стані. Минулими вихідними патрульні виявили 6 водіїв, що їздили напідпитку. В усіх випадках інспектори склали відповідні адміністративні матеріали.

     Перебування у стані сп’яніння значно ускладнює процес керування автомобілем. Ваша впевненість за кермом, у таких випадках, не відіграє ніякої ролі.

     Нагадуємо, що за керування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння (вчинене вперше протягом року) штраф 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік. Якщо ці дії вчинені повторно (вдруге) протягом року — штраф 20400 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки. Якщо особа вже двічі протягом року притягалася до відповідальності за подібні дії — штраф 40800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років.

     Патрульна поліція закликає водіїв, вживайте відповідально, не наражайте себе та інших на ризик, а також не дозволяйте іншим сідати за кермо у нетверезому стані

     Будьте свідомими!

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+