12+
25 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Мітинг проти вдміни проведення місцевих виборів пройшов під час святкування Дня Незалежності

26.08.2020, 14:26
310
0
Автор

      Мітинг проти вдміни проведення місцевих виборів 25 жовтня у Сєвєродонецьку та Лисичанську пройшов під час офіційного святкування 29 річниці Дня Незалежності України біля будівлі обласного театру в Сєвєродонецьку, передає Зміст.

      Так, в той час, коли в приміщенні театру проходила офіційна урочиста частина святкування за участю керівництва Луганської ОВЦА, на вулиці біля театру розмістилася група протестуючих в кількості близько ста осіб.

      Учасники мітингу тримали плакати з написами «Гайдай, голос віддай», «Маю право голосу» та «Гайдая у відставку». При цьому люди також скандували «Гайдай, голос віддай». На питання про те, чи представляють учасники протесту будь-яку політичну силу, деякі учасникі мітингу відповіли, що «грошей за це їм ніхто не платив».

      У той же час, деякі учасники мітингу стверджували, що мета мітингу - відставка чинного голови Луганської ОВЦА Сергія Гайдая та не могли назвати заплановану на 25 жовтня дату проведення місцевих виборів в країні.

     Також відзначимо, що підвезення учасників мітингу було організовано за допомогою як мінімум трьох автобусів.

     Нагадаємо, 8 серпня ЦВК визначила перелік територіальних громад Донбасу де не будуть проходити вибори. До переліку громад увійшли 10 громад з чотирьох районів Донецької області та 8 – Сєвєродонецького та Щастинського районів Луганської області. Таким чином, на території міст Сєвєродонецьк та Лисичанськ вибори не відбудуться. Керівництво містами залишається за раніше введеними військово-цивільними адміністраціями.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+