12+
25 июля
...
прогноз на 5 дней
26 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Свято 1 вересня у ВП «Лисичанський педагогічний коледжi

04.09.2020 18:08
322
0
Автор

       Цього року свято 1 вересня у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулося аудиторно у форматі урочистої лекції «Молодь єднає Україну». Нестандартність заходу пов’язана з особливими умовами, а саме, з епідемічною ситуацією, яка склалася у світі.

        Так, урочиста лекція мала дві частини: перша характеризувалася своєю патріотичністю, в межах якої майбутні фахівці виконували гімн України та упевнилися, що Україна – безкрая, багата, незалежна країна, а українці – нація незламних, волелюбних, мужніх та сильних духом людей; до уваги студентів було презентовано визначні місця України, показано колорит традицій, обрядів різних куточків нашої української землі. Перша частина заходу проходила в дружній атмосфері та дозволила студентам з натхненням та сформованою позитивною мотивацією приступити до оволодіння новими професійними знанням, уміннями, навичками.

       Друга частина урочистої лекції була присвячена інформуванню студентів коледжу про правила внутрішнього розпорядку, які діють в закладі освіти та умови безпечного навчання в час пандемії COVID-19. А також мала на меті залучити здобувачів освіти до використання та поширення найкращих практик безпечного навчання у новій реальності. В межах урочистої лекції для студентів було розроблено та запропоновано матеріали, які допоможуть їм підготуватись до занять у нових умовах; презентовано матеріали «Освіторії», Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, зокрема, 5 простих лайфхаків навчання в захисній масці; проведено роз’яснення та інструктажі щодо заходів профілактики, реагування на виявлені симптоми коронавірусної хвороби, а також розроблено алгоритми дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з COVID-19.

       Тож, бажаємо здобувачам освіти успішно розпочати 2020/2021н.р. та мати міцне здоров’я для досягнення високих результатів у навчанні та майбутній професійній діяльності!

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+