12+
26 ноября
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Свято 1 вересня у ВП «Лисичанський педагогічний коледжi

04.09.2020, 18:08
382
0
Автор

       Цього року свято 1 вересня у ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» відбулося аудиторно у форматі урочистої лекції «Молодь єднає Україну». Нестандартність заходу пов’язана з особливими умовами, а саме, з епідемічною ситуацією, яка склалася у світі.

        Так, урочиста лекція мала дві частини: перша характеризувалася своєю патріотичністю, в межах якої майбутні фахівці виконували гімн України та упевнилися, що Україна – безкрая, багата, незалежна країна, а українці – нація незламних, волелюбних, мужніх та сильних духом людей; до уваги студентів було презентовано визначні місця України, показано колорит традицій, обрядів різних куточків нашої української землі. Перша частина заходу проходила в дружній атмосфері та дозволила студентам з натхненням та сформованою позитивною мотивацією приступити до оволодіння новими професійними знанням, уміннями, навичками.

       Друга частина урочистої лекції була присвячена інформуванню студентів коледжу про правила внутрішнього розпорядку, які діють в закладі освіти та умови безпечного навчання в час пандемії COVID-19. А також мала на меті залучити здобувачів освіти до використання та поширення найкращих практик безпечного навчання у новій реальності. В межах урочистої лекції для студентів було розроблено та запропоновано матеріали, які допоможуть їм підготуватись до занять у нових умовах; презентовано матеріали «Освіторії», Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України, зокрема, 5 простих лайфхаків навчання в захисній масці; проведено роз’яснення та інструктажі щодо заходів профілактики, реагування на виявлені симптоми коронавірусної хвороби, а також розроблено алгоритми дій на випадок надзвичайної ситуації, пов’язаної з COVID-19.

       Тож, бажаємо здобувачам освіти успішно розпочати 2020/2021н.р. та мати міцне здоров’я для досягнення високих результатів у навчанні та майбутній професійній діяльності!

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+