12+
09 июня
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Приїхала до подруги, а опинилась на вулиці з трьома дітьми на руках

11.09.2020, 16:30
729
0
Автор

      Цілу спецоперацію з допомоги молодій матері з трьома дітьми, якій ніде було ночувати, організували вчора патрульні, співробітники центру зайнятості, ювенальної превенції та представники громадської організації.

      Наприкінці робочого дня патрульним надійшов виклик з Сєвєродонецького центру зайнятості, до співробітників якого по допомогу звернулась молода жінка з трьома дітьми. Як громадянка розповіла патрульним, до Сєвєродонецька вона приїхала з Кіровоградської області на запрошення подруги, через негаразди у сім’ї. Та вже за добу знайома попросила її, разом з дітьми, покинути квартиру.

     У розпачі дівчина звернулась до центру зайнятості, адже разом з нею на вулиці опинились троє її маленьких дітей, одному з яких ще не має і року. Співробітники центру спочатку намагались власними силами допомогти дівчині та згодом звернулись до поліції.
Разом з патрульними працівники державної установи зв’язалися з соціальними службами, які запропонували тимчасово направити жінку з дітьми до лікарні. Однак, там повідомили, що через пандемію не можуть прийняти дівчину.

     Робочий день працівниць центру зайнятості вже давно закінчився, але до дому ніхто не поспішав. До розв\'язання проблеми дівчини долучились інспектори ювенальної превенції та представники громадської організації, завдяки яким дівчині надали тимчасову квартиру для проживання.

      Надалі громадянкою займатимуться соціальні служби.
Патрульні супроводили співробітників центру зайнятості до місць проживання, адже не залишившись осторонь від чужої біди, добирались до домівок вони вже пізнього вечора.
Ми щиро дякуємо кожному, хто не залишився осторонь чужої біди та допоміг дівчині у скрутній ситуації!

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+