12+
22 июня
...
прогноз на 5 дней
20 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Олександр Заїка провів перший особистий прийом громадян

14.09.2020 18:39
349
0
Автор

     14 вересня, керівник військово-цивільної адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ Олександр Заїка провів перший особистий прийом громадян, під час якого до нього звернулося 15 мешканців міста. На прийомі громадян також були присутні керівники структурних підрозділів ВЦА та комунальних підприємств міста.

     Звернення громадян, переважно, стосувалися безперебійного та якісного забезпечення населення послугами з водопостачання та водовідведення, роботи міського та міжміського транспорту, ремонту дорожнього покриття та благоустрою на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля, а також відновлення освітлення вулиць, питань субсидії тощо.

     Під час особистого прийому до керівника ВЦА звернувся представник громадськості зі зверненням, яке стосувалося розвитку молодіжного хабу на базі кінотеатру «Дружба», передачі до комунальної власності спортивного комплексу в районі колишньої шахти Чорноморка з подальшим відновленням, а також ремонту лазньо-оздоровчого комплексу «Волна».

     Транспортні питання переважно стосувалися своєчасного підвозу учнів до шкіл в умовах карантинну та незадовільного стану автодорожнього покриття. Зокрема, громадяни просили звернути увагу на ремонт дороги «Лисичанськ — Привілля» та ділянки, яка веде до меморіального комплексу «Привільнянський плацдарм», а також частини автошляху Т1302 «Бахмут — Танюшівка», що йде через Томашевський міст.

     Окрім того, під час прийому були розглянуті скарги на дії КП «Лисичанськтепломережа» щодо відмови у відключенні квартир від централізованого опалення та на КП ЛЖЕК № 3 щодо відмови у проведення капітального ремонту покрівлі.

    За результатами прийому громадян заявникам надано відповідні роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених питань. Усі звернення взяті на контроль і передані до відповідних служб і відділів для виконання. Відповіді будуть надані заявникам у встановлений чинним законодавством строк.

    Також Олександр Заїка наголосив керівникам відповідних служб на необхідності безумовного контролю за перебігом розв’язання кожного проблемного питання.

    Нагадаємо, що наступний прийом керівника ВЦА м. Лисичанська відбудеться 21 вересня поточного року з 09.00 до 12.00 у громадській приймальні за адресою вул. ім. М Грушевського, 8.

    Зауважимо, що особистий прийом громадян керівником ВЦА м. Лисичанська буде проводитись лише за попереднім записом у відділі по роботі з листами та зверненнями громадян (вул. Грушевського, 8, каб. 34-37) або за тел.:7-24-31,7-31-94 із зазначенням особистих даних: прізвища, ім’я та по батькові, номеру мобільного телефону, стислого змісту поставленого питання.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+