12+
28 марта
...
прогноз на 5 дней
12 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Сергій Дунаев зустрівся з шахтарями-інвалідами

18.08.2010, 12:30
3968
0
Автор

Сергій Дунаев зустрівся з шахтарями-інвалідами

17 серпня, міський голова Лисичанська Сергій Дунаев зустрівся з представниками громадської організації "Союз шахтарів-інвалідів, постраждалих на виробництві". Окрім мера на зустрічі були присутні заступник міського голови Леонід Фоменко, начальник УТСЗН Олена Белан, начальник лисичанського управління пенсійного фонду Марія Кошелева, начальник управління охорони здоров\'я Григорій Страченко, генеральний директор ВАТ "Лисичанскуголь" Віктор Шатковский і інші офіційні особи.
В ході зустрічі представники громадської організації змогли поставити питання, що стосуються актуальних для шахтарів питань, : охорони здоров\'я, питань нарахування пенсії і заробітної плати, виконання закону "Про престижність шахтарської праці" і так далі. На кожне питання були отримані компетентні відповіді від фахівців.
Так, відповідаючи на питання стосовно виплати компенсацій за тверде паливо шахтарів, чиї шахти знаходяться в процесі ліквідації, начальник управління праці і соціального захисту населення Олена Белан відмітила, що з цього питання на сесії Лисичанської міської ради було прийнято звернення в Кабмін, з проханням юридично врегулювати питання. Як пояснила Олена Андріївна, згідно законодавчих норм право на компенсацію мають працюючі шахтарі і шахтарі-пенсіонери. Таким чином, працівники шахт, які знаходяться у стадії ліквідації, не можуть претендувати на виплати. За словами начальника УТСЗН на даний момент з Кабміну отримана відповідь. У документі вказано, що питання, підняте Лисичанською міською радою, розглянуте і у Верховну Раду спрямований відповідний законопроект, який дозволить позитивно вирішити проблему.
"Запрацює Верховна Рада - і ми будемо це питання обов\'язково лобіювати і відстоювати інтереси шахтарів і далі", - прокоментував ситуацію міській голова.
Освітили на зустрічі і питання зведення пам\'ятника загиблим шахтарям. Як повідомив генеральний директор ВАТ "Лисичаснкуголь" Віктор Шатковский, для збору засобів на спорудження пам\'ятника був відкритий спеціальний розрахунковий рахунок, на який в цілому поступило 149 000 грн. при необхідних для будівництва 500 000 грн. За рахунок зібраних коштів були профінансовані проектні роботи, вартість яких склала 138 000 грн. Таким чином, за станом на 1 серпня на рахунку залишалося 11 000. "На даний момент ніяких робіт не проводяться", - повідомив Віктор Шатковский.
У свою чергу лисичанський міський голова Сергій Дунаев відмітив, що міська влада посприяє шахтарям в цьому благому почині. "Я думаю, що в найближчому майбутньому пам\'ятник ми спільними зусиллями побудуємо", - прокоментував міський голова.
В цілому зустріч пройшла досить продуктивно. Украй позитивно її оцінив і присутній на заході глава луганського обласного відділення Всеукраїнського союзу робітників Юрій Хохлов. "Хотів би подякувати керівництво міста за те, що організували таку зустріч і звернулися до проблем шахтарів. Зрозуміло, що багато проблем зарито не в Лисичанську. Але я сподіваюся, що міська влада зробить усе, щоб вирішити ті проблеми, які знаходяться в її компетенції", - відмітив Юрій Миколайович.
У завершенні зустрічі Сергій Дунаев подякував присутніх за зустріч. "Хотілося б, щоб ми зустрічалися і обговорювали ці питання не лише напередодні Дня шахтаря", - відмітив міський голова.

lis.gov.ua

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+