12+
24 июля
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

На території міста Сєвєродонецьк запроваджено карантинні заходи, установлені для «жовтого» та «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки поширенню COVID-19

22.09.2020 12:00
160
0
Автор

      18 вересня під головуванням керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області, голови міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександра Стрюка проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

     Олександр Стрюк підкреслив, що у Сєвєродонецьку з кожним днем загострюється ситуація з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, тому головне питання на сьогодні - це запровадження на території міста посилених протиепідемічних заходів із протидії поширенню на території міста Сєвєродонецьк COVID-19.

     За даними управління охорони здоров’я, станом на 18 вересня на території міста Сєвєродонецьк хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 – 38 осіб.

     Постановою КМУ від 22.07.2020р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», передбачено, що залежно від епідемічної ситуації в окремих адміністративно-територіальних одиницях регіону встановлюються «зелений», «жовтий», «помаранчевий» та «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширенню COVID-19.

      Заступник начальника управління охорони здоров’я Сергій Болібок зазначив, що за оцінкою епідемічних показників у м.Сєвєродонецьк спостерігається перевищення базового рівня захворюваності на 100 тис. населення, що відповідає «помаранчевому» рівню епідемічної небезпеки поширенню COVID-19.

     Зважаючи на вищенаведене, на виконання протоколу регіональної комісії з питань ТЕБ і НС від 14.09.2020р. №39, з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території міста Сєвєродонецьк комісією зокрема вирішено:

     Додатково до протиепідемічних обмежень, установлених для “зеленого” рівня епідемічної небезпеки, запровадити на території міста Сєвєродонецьк карантинні заходи, установлені для «жовтого» та «помаранчевого» рівнів епідемічної небезпеки поширенню COVID-19 відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020р. №641, серед іншого заборонити:

- роботу після 23-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- діяльність хостелів;

- діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

- діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім спортивних залів, фітнес-центрів, які здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення;

- перевезення пасажирів автомобільним (крім таксі) та міським транспортом в кількості більш як 50 відсотків кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначених в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, за умови розсадки пасажирів з вільним місцем поруч, спереду, позаду;

- приймання відвідувачів закладами торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі;

- діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу.

      ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+