12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
22 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Питання погашення заборгованості із заробітної плати та сплати страхових внесків на контролі військово-цивільної адміністрації

22.09.2020, 21:02
329
0
Автор

      Минулої п’ятниці, 18 вересня, у військово-цивільній адміністрації (далі — ВЦА) міста Лисичанськ відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, а також з питань реалізації заходів, спрямованих на легалізацію найманої праці. Очолив засідання голова комісії, заступник керівника ВЦА міста Лисичанськ Максим Головньов.

      Під час засідання члени комісії заслухали інформацію щодо погашення заборгованості із заробітної плати надану комунальним підприємством «Електроавтотранс».

      Також керівники та представники житлово-експлуатаційних контор №№ 1, 3, 5, 6, 8, комунального підприємства «Лисичанська ритуальна служба» та ТОВ «Лисстальпром» звітували про стан погашення заборгованості зі страхових внесків до Пенсійного фонду України та зі сплати єдиного соціального внеску.

      За результатами роботи комісії, з метою соціального захисту найманих працівників, керівникам комунальних підприємств доручено скласти графіки погашення заборгованості зі сплати ЄСВ та страхових внесків до Пенсійного фонду України, та рекомендовано вжити заходів для покращення фінансової спроможності підприємств.

     Питання зі сплати заборгованості із заробітної плати, погашення заборгованості зі страхових внесків до Пенсійного фонду України, та єдиного соціального внеску залишається на контролі військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ.

     Управління праці та соціального захисту населення

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+