12+
05 марта
...
прогноз на 5 дней
3 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Водна станція – це спортивно-оздоровча база

23.09.2020 19:05
260
0
Автор

     21 вересня 2020 на базі Військово-цивільної адміністрації була проведена презентація соціального проєкту з реконструкції «Водної станції» від ГО «Місто-сад».

     Водна станція – це спортивно-оздоровча база, розташована на березі річки Сіверський Донець на межі трьох міст Луганської області: Лисичанськ, Севєродонецьк, Рубіжне.

     Менеджер проєкту Ольга Гвоздик розповіла історію Водної станції, цілі реконструкції та показала план майбутнього відновленого об\'єкту. Головна ціль проєкту – створити вільний простір для молоді та заняттям спорту. Проєкт передбачає встановлення мультифункціональних майданчиків, тренажерної зали під відкритим небом, бігові доріжки та інше.

     Влітку ГО «Місто-сад» проводив онлайнфлешмоб, ідея якого – привернути увагу спортивної молоді до проєкту. Студентки Лисичанського педагогічного коледжу Федотова Олена (4АТ), Мальцева Ангеліна (3АПО), Пронька Валерія (2АПО) взяли участь у флешмобі та отримали призи. Бажаємо успіху в проєкті та сподіваємось, що вже скоро молодь зможе вільно займатись спортом на новому просторі!

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+