12+
06 марта
...
прогноз на 5 дней
-0 oC небольшой снег
доллар евро рубль РФ

Засобів, зібраних на зведення в Лисичанську пам'ятника загиблим шахтарям, вистачило тільки на проведення проектних робіт

19.08.2010 13:00
3767
0
Автор

Засобів, зібраних на зведення в Лисичанську пам\'ятника загиблим шахтарям, вистачило тільки на проведення проектних робіт

Не так давно за ініціативою "Союзу шахтарів-інвалідів, постраждалих на виробництві" було прийнято рішення встановити в Лисичанську пам\'ятник загиблим шахтарям. За інформацією Лисичанської міськради, для фінансування цього благого наміру був відкритий спеціальний розрахунковий рахунок, на який в цілому поступило 149 000 грн. при необхідних 500 000 грн.

Як повідомив генеральний директор ВАТ "Лисичанcьквугілля" Віктор Шатковский, за рахунок зібраних коштів вдалося тільки профінансувати проектні роботи, вартість яких склала 138 000 грн. "На даний момент ніяких робіт не проводяться", - повідомив Віктор Шатковский.

У свою чергу мер Лисичанська Сергій Дунаев відмітив, що міська влада посприяє шахтарям в зведенні пам\'ятника. "Я думаю, що в найближчому майбутньому пам\'ятник ми спільними зусиллями побудуємо", - підкреслив міський голова.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+