12+
25 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Донецький апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу представників Єдиного центру

14.06.2009, 13:00
3797
0
Автор

Донецький апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу представників Єдиного центру

В п\'ятницю увечері рішення Лисичанської територіальної виборчої комісії, згідно з яким не один з кандидатів не був обраний лисичанським міським головою, набрало законної сили. Донецький апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу представників Єдиного центру на це рішення.

Для винесення вердикту колегії апеляційного суду було потрібно 3 дні. Під час засідання, у тому числі, перераховувалися бюлетені.

Нагадаємо, що 3 травня відбулося голосування на позачергових виборах лисичанського міського голови. В середині дня, вже після початку голосування, ТИК виконало рішення донецького суду про припинення реєстрації явного лідера виборів Сергія Баранника. На що виборці Лисичанська відреагували або масовою відмовою брати участь у виборах, або голосуванням "Проти усіх". В результаті бюлетенів з відміткою "Не підтримую жодного кандидата" після підрахунку голосів виявилося більше, ніж яких-небудь інших. У зв\'язку з чим вибори визнані такими, що не відбулися.

За оцінкою Луганського відділення КИУ, явним переможцем цих виборів стала територіальна громада Лисичанська. Яка своїм голосуванням зуміла запобігти політичному рейдерству, спробі поставити на чолі міста людини не в результаті волевиявлення громадян, а шляхом маніпуляцій з судовими рішеннями. Під час цієї кампанії КИУ послідовно відстоював інтереси виборців, а не яких-небудь суб\'єктів виборів.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+