12+
28 февраля
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Донецький апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу представників Єдиного центру

14.06.2009 13:00
3603
0
Автор

Донецький апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу представників Єдиного центру

В п\'ятницю увечері рішення Лисичанської територіальної виборчої комісії, згідно з яким не один з кандидатів не був обраний лисичанським міським головою, набрало законної сили. Донецький апеляційний адміністративний суд відхилив скаргу представників Єдиного центру на це рішення.

Для винесення вердикту колегії апеляційного суду було потрібно 3 дні. Під час засідання, у тому числі, перераховувалися бюлетені.

Нагадаємо, що 3 травня відбулося голосування на позачергових виборах лисичанського міського голови. В середині дня, вже після початку голосування, ТИК виконало рішення донецького суду про припинення реєстрації явного лідера виборів Сергія Баранника. На що виборці Лисичанська відреагували або масовою відмовою брати участь у виборах, або голосуванням "Проти усіх". В результаті бюлетенів з відміткою "Не підтримую жодного кандидата" після підрахунку голосів виявилося більше, ніж яких-небудь інших. У зв\'язку з чим вибори визнані такими, що не відбулися.

За оцінкою Луганського відділення КИУ, явним переможцем цих виборів стала територіальна громада Лисичанська. Яка своїм голосуванням зуміла запобігти політичному рейдерству, спробі поставити на чолі міста людини не в результаті волевиявлення громадян, а шляхом маніпуляцій з судовими рішеннями. Під час цієї кампанії КИУ послідовно відстоював інтереси виборців, а не яких-небудь суб\'єктів виборів.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+