12+
23 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Олександр Заїка: Влада в місті є. Ситуація в Лисичанську повністю контрольована

02.10.2020, 19:42
447
0
Автор

2 жовтня, керівник військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Олександр Заїка провів прес-конференцію з приводу ситуації що склалася у місті внаслідок погіршення погодних умов.

Також у прес-конференції взяли участь начальник управління житлово-комунального господарства Віталій Сахань, директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Юрій Явтушенко та начальник Лисичанського РЕМ Антон Панченко.


Розпочинаючи свій виступ, Олександр Заїка зазначив, що до ліквідації наслідків ситуації, що склалася внаслідок пожеж, було залучено працівників комунальних підприємств, аварійні бригади яких, наразі переведено на цілодобовий режим роботи. А також 60 військовослужбовців Лисичанського військового комісаріату та співробітники ДСНС.

«Кожен об’єкт загоряння було обстежено мною особисто. Пожежі могли виникнути як внаслідок засухи, так і не виключені факти підпалу. Особисто був присутній на ліквації пожежі на ВНС „Лісова дача“, де частково були знищені вогнем лінії електропередач. Обладнання насосних станцій не постраждало. Також разом із Юрієм Явтушенком взяли участь в ізолюванні 5 балонів з хлором, нажаль, порожні балони знищив вогонь», — прокоментував надзвичайну ситуацію Олександр Сергійович.

Внаслідок пожежі в ніч з 30 вересня на 1 жовтня пошкоджені наступні об’єкти ЛКСП «Лисичанськводоканал»:

1. ВНС Білогорівська: обрив кабелю 200м та пошкоджено 4 електроопори. На ранок 2 жовтня електромережі та водопостачання відновлено.

2. ВНС «Лісова Дача 1 підйом»: обрив мереж електропередачі 200м, та пошкодження кабелю високої напруги (замінено 12 м), відновлено пошкоджений траверс на лінії електропостачання, на даний час вживаються заходи щодо відновлення водопостачання південної частини міста Лисичанськ від ВНС «Лісова Дача 1 підйом».

Також внаслідок пожежі знищено дах ВНС «Лісова Дача 1 підйом» та будівлю хлораторної. Знищено склад хлору та господарські споруди ВНС «Лісова Дача 1 підйом».

«На даний момент проводиться запуск сифонних свердловин для подачі води на 1-й і 2-й підйоми міста. Упевнений, що до вечора водопостачання буде відновлено вже у всьому місті», — зауважив директор ЛКСП «Лисичанськводоканал» Юрій Явтушенко.

По ТОВ «ЛЕО» Лисичанського РЕМ зафіксовано:

    — 30 вересня — 268 поодиноких та 53 масових заявок про відсутність електричної енергії;
    — 2 жовтня — 325 поодиноких та 20 масових заявок.

«Тривають роботи по відновленню сталого електропостачання. 90% робіт вже виконано», — зауважив начальник Лисичанського РЕМ Антон Панченко.

Зазначимо, що під час пожеж у місті вогонь знищив шість приватних будинків. Постраждалим надається допомога.

Налагоджений зв’язок з міською організацією Червоного Хреста України щодо надання допомоги постраждалим від пожеж. Зокрема, продуктами харчування, засобами особистої гігієни, теплими ковдрами, побутовим приладдям, а також канцелярськими наборами для дітей шкільного віку та засобами індивідуального захисту від COVID-19.

Також під час прес-конференції Олександр Заїка прокоментував ситуацію із захворюванням на коронавірусну хворобу.

Станом на 2 жовтня випадки захворюваності на COVID-19 виявлені в чотирьох закладах освіти (школи № 5 та № 8, багатопрофільний ліцей, дошкільний заклад «Дюймовочка»).

Захворіли 6 осіб. З них: 4 дитини в школах та 2 педагогічних працівника в дошкільному закладі.

На самоізоляції в школах знаходяться 99 учнів (4 класи) та 1 учитель; в дошкільному закладі — 88 дітей (5 груп) та 10 працівників.

Усі учні та діти, що знаходяться на самоізоляції охоплені дистанційною формою навчання.

Усі заклади освіти забезпечені необхідними засобами та обладнанням для запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби.

«Я прийшов в Лисичанськ для того, щоб працювати і допомогти місту. Запевняю вас, я зроблю це за будь-яку ціну. Бо хто б що не говорив, Лисичанськ став мені дорогим. Ця прес-конференція була скликана для того, щоб донести до людей правду і запевнити в тому, що влада в місті є. ВЦА було створено для того, щоб працювати. Ситуація в Лисичанську повністю контрольована», — підсумував очільник міста.

Також Олександр Сергійович подякував усім тим, хто був задіяний у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Зокрема, голові Луганської обласної державної адміністрації — керівнику військово-цивільної адміністрації Сергію Гайдаю, військовослужбовцям Лисичанського військового комісаріату, співробітникам ДСНС, працівникам комунальних підприємств. А особиста подяка — небайдужим мешканцям нашого міста, що не стали осторонь біди.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+