12+
25 июля
...
прогноз на 5 дней
26 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

У Вищому професійному училищі №94 відзначили 80-річчя профтехосвіти

02.10.2020 19:50
254
0
Автор

     2 жовтня, представник військово-цивільної адміністрації (далі ВЦА) міста Лисичанськ Андрій Шальнєв відвідав урочистий захід Вищого професійного училища № 94 з нагоди Дня працівників освіти та 80-річчя профтехосвіти.

     Директор закладу Максим Бунегін зустрів гостей та презентував навчально-практичний центр (далі НПЦ) з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Під час презентації здобувачі освіти розповіли про діяльність НПЦ та продемонстрували дива техніки: дистанційне керування освітленням за допомогою реле часу, фотореле та дистанційного пульта керування через мережу Wifi; фізичні досліди, проведені за допомогою генератору високої напруги; прилад автоматичної орієнтації сонячної батареї; прилад, що демонструє магнітний підвіс феромагнетики у повітрі тощо.

     Під час заходу, здобувачі освіти вражали гостей не тільки професійною майстерністю та багатофункціональністю своїх досягнень, але і яскравими номерами художньої самодіяльності.

     Від імені керівника ВЦА міста Лисичанськ Олександра Заїки та від себе особисто Андрій Шальнєв привітав колектив закладу з професійним святом та побажав успіхів в реалізації інноваційних проєктів, сімейного затишку і добробуту.

    «Ви більше ніж батьки вкладаєте в виховання та розвиток наших підлітків, оскільки більше часу проводите з ними. Ви даєте їм цінний багаж знань та досвід, який й надалі допоможе їм існувати в цьому світі. Я пишаюсь вами та вашим ставлення до своїх обов’язків», — підкреслив Андрій Шальнєв та вручив Почесну грамоту ВЦА м. Лисичанська за багаторічну плідну педагогічну діяльність, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток національної освіти, вагомі трудові досягнення у справі підготовки висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди 50-річчя трудової діяльності старшому майстру Михайлу Бережному.

     До привітань приєднались роботодавці ВПУ № 94 та добрі друзі закладу — керівник Лисичанської інженерно-будівельної компанії Костянтин Жалдаков та директор Лисичанського пивоварного заводу Олег Кострюков.

     У свою чергу директор закладу Максим Бунегін висловив слова вдячності всім за привітання та особисту участь у житті закладу.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+