12+
27 февраля
...
прогноз на 5 дней
1 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

На Луганщині зроблені перші кроки в Європу

05.06.2009 11:00
3650
0
Автор

На Луганщині зроблені перші кроки в Європу

З метою інформування населення міста Лисичанська з актуальних питань європейської і евроатлантичной інтеграції України, в закладах освіти і культури міста з початку 2009 року проведений цикл тематичних заходів. Про це повідомляє Луганська ОГА.

У бібліотеках Лисичанська відбулися засідання круглого столу "Стати Європою, щоб бути Україною" і інформаційна година "Європейський шлях України". Також були проведені виставки "Євроінтеграція: Україна - НАТО" і "Європа - наш загальний будинок", організована тематична полиця "Шляху інтеграції України в Європу".

Крім того, протягом травня поточного року, в місті проходив міський етап Всеукраїнського конкурсу-змагання між учнями 8-10 класів по європейській інтеграції "EUROPA NOSTRA".

Проект реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України. Фінансується він Європейським Союзом і Міжнародним фондом "Відродження".

З 7 по 10 травня у рамках проекту "Європейський вибір України для жителів Луганської області" школярі учбово-виховних закладів міста взяли участь в конкурсі творчих робіт "Кроки в європейську співдружність". Переможцями визнані учні багатопрофільного ліцею під керівництвом учителя-методиста Олексія Попова.

Також в квітні-травні 2009 року в учбово-виховних закладах міста проведений конкурс дитячого малюнку "Безпека і світ в Україні". Кращі роботи були відіслані в Луганськ і Київ для участі у виставці-конкурсі дитячого малюнка.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+