12+
24 июля
...
прогноз на 5 дней
28 oC переменная облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Вони будують сучасну Українську школу на Донбасі

08.10.2020 19:35
249
0
Автор

      До Дня вчителя розпочат онлайн-конкурс серед молодих педагогів Донецької і Луганської областей. Було зібрано 30 історій учителів місцевих шкіл. Їм всім до 30 років і вони мають потяг до творчості та інновацій, які й застосовують на власних уроках. У цьому конкурсі бере участь наша Сєвєродончанка, вчитель початкових класів СЗШ №18 Ксенія Близнюк.

     Другий рік Ксенія, вчитель школи №18 Сєвєродонецька, працює з інклюзивним класом. Загалом стаж її роботи – дев’ять років.Оточуючих дивує своїм принципом – дитина у центрі уваги. Для неї головне – не просто дати знання дитині, а навчити ними користуватись. Аби вони легко адаптувались у будь-якій професії та у суспільстві.

     Під час навчання у класі Ксенії діти працюють з іграшками Лего – ними розвивають дитячу логіку. Відповідають на тести, вирішують математичні задачі, викладають нові літери та слова. Такий спосіб навчання розслабляє і зближує першокласників. Допомагають вчительці на уроках анімовані герої, спроєктовані на екран. Казкові коти, вовки дають дітям завдання і допомагають відповідати. Уроки перетворюються на маленьку виставу. Завдяки ним діти вчаться.

     За час роботи у школі Ксенія зрозуміла: «Немає поганих чи хороших дітей. Вони – наше відображення. Не треба намагатись змінити учнів, треба навчитись приймати, бо люди народжуються різними». Це стало для неї найважливішим досвідом. Як проголосувати і підтримати Ксенію

     Голосування триватиме до 12.00 12 жовтня. До цього часу кожен бажаючий може взяти участь у визначенні переможців. Для цього потрібно перейти за посиланням, обрати історію Ксенії Близнюк, та натиснути кнопку в верхньому правому куті профілю.

     Проєкт започатковано онлайн журналом Свои.City разом із проєктом DECIDE — "Децентралізація для розвитку демократичної освіти", що впроваджується ГО DOCCU та PH Zurich за підтримки Швейцарії, та спеціальним партнером - спільнотою відповідального вчительства EdCamp Ukraine

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+