12+
01 октября
...
прогноз на 5 дней
21 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську обговорили хід літньої кампанії 2008-2009 років

03.06.2009, 12:00
3535
0
Автор

У Лисичанську обговорили хід літньої кампанії 2008-2009 років

Минулого тижня, 28 травня 2009 року, в Лисичанській міській раді відбулося розширене засідання Координаційного радого з питань відпочинку і оздоровлення дітей і підлітків в 2009 році, яке проводив заступник міського голови, голова ради Володимир Марченко. Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення діяльності Лисичанської міської ради.

На засіданні були підведені підсумки літньої оздоровчої кампанії 2008 року і визначені основні завдання на 2009 рік. Учасники обговорили рівень підготовки дитячих оздоровчих таборів міста і організацію літньої оздоровчої кампанії 2009 року.

Підводячи підсумки організації відпочинку дітей влітку 2008 року, начальник відділу у справах сім\'ї і молоді міської ради Олександр Колесников відмітив, що в Лисичанську намітилася тенденція до поліпшення якісних і кількісних показників оздоровлення дітей і підлітків : при запланованому оздоровленні 7 тис. дітей було оздоровлено 7 тис. 198 дітей. При цьому зросло фінансування, що дозволило поліпшити показники і по кількості, і за якістю оздоровлення дітей пільгових категорій міста. Також була збільшена мережа пришкільних таборів, працював табір із спортивним ухилом, з повним навантаженням працювали заміські табори, придбано 65 путівок в табір "Південний".

У своєму виступі Олександр Колесников відмітив активну роботу керівників підприємств міста, які мають власні дитячі оздоровчі табори (ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар" і ВАТ "Лисичанскуголь") і підприємств, що приділяють велику увагу літньому оздоровленню дітей своїх працівників (ЗАТ "Лисичанський м\'ясокомбінат", КАТП- 032806, СП "Лисичансктеплосеть", Лисичанська філія ТОВ "ЛЭО", КСП "Лисичанскводоканал", ВАТ "Укртелеком", а також ЗАТ "ЛИННИК", ЛРНУ, ВАТ "Регенерат" і ВАТ "Галимпекс" - фабрика ялинкових прикрас). В той же час, він підкреслив недостатню роботу в цьому напрямі ВАТ "Лисичанська сода", ВАТ "Желатиновий завод", вузла поштового зв\'язку та ін.
За добросовісне відношення до виконання обов\'язків під час літньої оздоровчої кампанії 2008 року, за значний особистий вклад в підготовку і проведення літньої оздоровчої кампанії дітей і підлітків, створення сприятливих умов для повноцінного відпочинку і оздоровлення дітей літом 2008 року пам\'ятною медаллю "Лето-2008" і Почесною грамотою виконавського комітету Лисичанської міської ради в ході засідання були нагороджені голова правління ЗАТ "Лисичанський склозавод "Пролетар" Надія Осыченко, генеральний директор ВАТ "Лисичанскуголь" В\'ячеслав Теросипов, начальник ЛРНУ Віктор Щугорев і інші.

У робочому режимі членами Координаційної ради пройшло і обговорення поточних питань. Серед них: введення в експлуатацію заміських таборів, початок роботи таборів з денним перебуванням, фінансування оздоровчої кампанії з міського бюджету, а також затвердження міської комісії з приймання дитячих оздоровчих таборів в експлуатацію і створення мобільного робочого гурту з членів Координаційної ради для забезпечення контролю за дотриманням безпечних умов для життя і здоров\'я дітей.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+