12+
24 марта
...
прогноз на 5 дней
14 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Безпечний інтернет: корисні поради батькам

13.10.2020, 14:36
211
0
Автор

               Безпечний інтернет: корисні поради батькам

    Безпека дітей — це пріоритетне завдання для батьків. Для того, аби зробити Всесвітню мережу не тільки корисною, але й безпечною, ми підготували для батьків прості рекомендації.

    Що гарантує безпеку дитини в інтернеті?

 ? Довірливе спілкування з батьками
Не повинно бути таких тем, які дитина боялася б обговорювати з батьками й питань, які дитина посоромилася би поставити. Батьки — це головні експерти в її життєвих ситуаціях.

 ? Врахування вікових особливостей дітей
Діти різного віку відрізняються інтересами, розуміннями навколишнього світу й реакцією на різні події. Дуже важливо визначити обсяг необхідного інтернету дітям, того чи іншого віку.

 ? Сімейний коннект
Зробіть мобільний інтернет новим засобом сімейного спілкування. Під час спільного відвідування інтернету, ви можете розповідати дитині про культуру поводження в мережі, звертати увагу на сховані погрози, аналізувати реакцію на негативну інформацію тощо.

? Культура в інтернеті
Віртуальний світ вимагає такого ж коректного поводження, як і реальний. Намагайтеся донести дитині, що людині, яку скривдили в інтернеті, так само боляче, якби це відбулося при особистій зустрічі.

 ? Особистий простір
Поясніть, що як і в реальному житті дитина не пустить до своєї кімнати грати чужих, незнайомих людей і не стане розповідати про себе стороннім дорослим, так і в мережі варто оберігати свій особистий простір. Для цього в інтерактивному спілкуванні варто використати псевдоніми-ніки — віртуальні імена та паролі.

 ? Фільтрування та захист
Технології безпеки, що постійно з’являються, здатні не тільки захистити мобільний телефон і комп’ютер, а й вберегти дитину від помилок. Встановлюйте антивіруси та спам-фільтри.

 ? Дорослий контент
Намагайтеся разом із дитиною, знайти коло корисних безпечних сайтів.
Ніколи не відмовляйте в поясненні, якщо дитина звернулася до вас із питанням на делікатну тему. Дитина повинна знати, що від вас вона може отримати всі необхідні роз’яснення.

 ? Кіберзлочинці та шахрайство в мережі
Програйте і проговоріть із дитиною ситуації, коли хтось занадто нав’язливо цікавиться особистою інформацією. Вона повинна навчитися автоматично відповідати або виконувати певні дії. Наприклад — виходити із чату й обов’язково розповідати вам про такі спроби! А вам маєте обов’язково повідомляти про інциденти адміністрації сайту, а в окремих випадках — поліцію.

    Дбайте про найдорожчих ?‍?‍?‍?

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+