12+
10 июня
...
прогноз на 5 дней
19 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

У Лисичанську визначений план заходів до дня молоді

27.05.2009, 11:00
3908
0
Автор

У Лисичанську визначений план заходів до дня молоді

У Лисичанську відбудуться святкування дня молоді, повідомляє прес-служба Лисичанської міськради. 31 травня в 9.00 на площі у будівлі Лисичанської дитячої школи мистецтв № 1 відбудеться конкурс малюнків на асфальті.

Цього ж дня, з 16.00 в сквері у парку атракціонів "Максим-парк" пройдуть наступні заходи: виставки фотомайстрів, художників і майстрів декоративно-прикладного мистецтва "Дитинство. Радість. Мрія"; дитячих малюнків - "Замальовки на природі"; дитячих робіт вихованців міської СЮТ і дитячий пленэр. На ігрових майданчиках діти зможуть взяти участь в конкурсі малюнка на асфальті, інтелектуальних іграх і вікторинах : "Всяка всячина", "Упізнай прислів\'я", "Знавці рідкісних рослин", "Вірю не вірю", "Робінзонада", "Каламбур", "Упізнай героя по портрету", "Як виживали літературні герої"!, "Упізнай казку", "Хто швидше вгадає"., "Перевертыши", "Десь я це чув" і чи "Знаєш ти свій край"?. Крім того, позмагатися в конкурсах "Танцюють усі", "Хто швидший"? (рухливі ігри)а маленькі відвідувачі - в конкурсі "Спробуй, намалюй"! і ігровій програмі "Подорож в казку". У 21.00 - святковий фейєрверк.

Сквер ім. 10-річчя незалежності України запрошує жителів південної частини міста на святкові заходи в 16.00. У програмі свята виставка декоративно-прикладного мистецтва "Дитинство. Радість. Мрія" вихованців Центру позашкільної роботи з школярами і молоддю і читачів дитячих бібліотек, конкурс малюнка на асфальті, інтелектуальні ігри і вікторини : "Упізнай прислів\'я", "Знавці рідкісних рослин", "Вірю не вірю", "Упізнай героя по портрету", "Упізнай казку", "Хто швидше вгадає". і чи "Знаєш ти свій край"?. Ігрові майданчики "Відпочивай" і "Хто швидший"? запрошують на цікаві конкурси. Крім того, усі охочі зможуть взяти участь в караоке дитячих пісень - "Кришталеві нотки".

1 червня в 11.00 на площі у будівлі ЦВРМШ відбудеться дитяче свято "Планета дитинства", в програмі якого ігри і концерт. В цей же час ДК ім. В. Н. Сосюры і ДК ім. В. И. Леніна запрошують на дитячі свята "Дитинство різноколірна країна" і "Нехай завжди сміються діти". У 16.00 в ДК ім. В. И. Ленина почнеться регіональний класифікаційний турнір по спортивних бальних танцях "Висхідна зірочка - 2008" за участю представників міст Лисичанськ, Сєвєродонецьк і Сватово.

Крім того, цього ж дня в загальноосвітніх школах міста відбудеться поздоровлення дітей-інвалідів з врученням їм солодких подарунків, а в комунальних дитячих дошкільних установах - проведення ранків до Міжнародного дня захисту дітей. У 10.00 в притулку для дітей служби у справах дітей Лисичанської міської ради пройде свято "Ми не плачемо, не б\'ємося, а регочемо і сміємося"! з врученням сувенірів і солодких призів вихованцям притулку.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+