12+
14 апреля
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

В Лисичанске создадут три молодежные платформы " Мой FOX HUB»

15.10.2020 16:56
169
0
Автор

   9 жовтня відділ культури військово-цивільної адміністрації міста Лисичанськ Луганської області та проект USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East) підписали грантову угоду, яка передбачає створення у місті трьох молодіжних платформ «Мій FOX HUB» на базі Палацу культури ім. В. М. Сосюри м. Лисичанська, Лисичанського міського Палацу культури та центральної бібліотеки Лисичанської ЦБС.

DG East підтримує створення та запуск молодіжних платформ та надасть сучасні меблі та інформаційно-комунікаційну техніку, офісне, мультимедійне та музичне обладнання для проведення різноманітних навчальних, соціальних та культурних заходів.

Платформи будуть відкритими не лише для молоді, але й для всіх жителів Лисичанська та прилеглих населених пунктів, і будуть виконувати роль простору для залучення громади до неформальної освіти, проведення соціальних та культурних заходів, громадських обговорень та якісного проведення дозвілля.

Платформи міститимуть наступні локації:

— коворкінг-зона, оснащена сучасними офісними меблями та інформаційно-комунікаційним обладнанням для комфортної роботи і навчання, проведення дискусій та освітніх заходів;

— лаунж-зона, обладнана зручними диванами та кріслами, телевізором, гітарами, настільними іграми для якісного проведення дозвілля, спілкування, соціалізації, проведення соціальних та культурних заходів;

— ігрова зона, обладнана аерохокеєм, столиком для пісочної анімації, пазлами тощо;

— клуб робототехніки та 3-D клуб, які будуть оснащені відповідним обладнанням, наборами робототехніки, 3-D принтерами.

Крім того, дві молодіжні платформи у центральній бібліотеці та ПК ім. В. М. Сосюри матимуть медіа-зони, оснащені сучасним медіа-обладнанням для ведення блогів, створення соціальних відео та новин, проведення інтерв’ю та створення власного каналу на YouTube про життя молоді у Лисичанську.

Також в рамках проекту заплановані дві навчальні поїздки фахівців закладів культури та ініціативної молоді до Івано-Франківська та до мультимедійного хабу «Сіверський Донець» у Сєвєродонецьку.

Висвітлення діяльності молодіжних платформ здійснюватиметься через власний сайт, який також розробляється за рахунок грантодавця.

Орієнтовна дата початку роботи платформ — грудень 2020 року.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+