12+
30 марта
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Лисичанськ візьме участь у фестивалі соціальних інновацій та нової музики Plan B

19.10.2020, 19:21
221
0
Автор

     Фестиваль соціальних інновацій та нової музики Plan B відбудеться 14-15 листопада: подія поєднає три міста в онлайні — Харків, Івано-Франківськ та Лисичанськ, передає Зміст з посиланням на дані організаторів фестивалю.

     Так, кожне місто покаже, чим живе локальна культура та які глобальні теми турбують місцеву спільноту. Головна ціль фестивалю — показувати актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об\'єднувати їх у прагненні робити важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст.

     Фестиваль має дві основні частини: конференцію Plan B Day та музичний фестиваль Plan B Night. На конференцію організатори запросили спікерів зі всієї країни, плануються й міжнародні фахівці. Plan B Day — це мотиваційні виступи від активістів, креаторів та культурних діячів, кейси від соціальних підприємців, міжсекторальні дискусії про виклики сьогодення, відкриті інтерв\'ю про тренди соціальних інновацій, лекції щодо можливостей фінансування проектів.

     Plan B Night розкаже про локальну електронну сцену та нову українську музику. Програму доповнить візуальна частина — з 3D-мепінгом, відеоартом, віджеїнгом та перформансами митців.

     Окремою подією є серія воркшопів Idea Boot Camp. Протягом цього освітнього проєкту раніше відібрані учасники прокачають власні ідеї разом з українськими та іноземними менторами.

    Для тих, кому потрібні нові зв\'язки та ідеї, Plan B влаштовує онлайн-нетворкінг. На події можна буде створити міжсекторальні проєкти та знайти для цього партнерів та команду.

    Над програмою наразі працюють організатори з Іншої Освіти і таких формацій як Detali з Івано-Франківська, ShumRave зі Слов\'янська, «гарелея неотодрешь» з Лисичанська й Next Sound з Києва.

    Організатором Plan B є Культурна агенція Ɐ, Харків. Фестиваль Plan B втілюється за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).Щодо надання інформації, медіа-партнерства, спецпроєктів та інтерв’ю: Тома Лазаренко, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., +38(093)298 73 63. 

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+