12+
06 декабря
...
прогноз на 5 дней
-4 oC небольшая облачность
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Рубіжанська фармкомпанія «Мікрохім» створила генерик японських ліків від COVID-19

19.10.2020, 19:28
281
0
Автор

     Науково-виробнича фірма «Мікрохім» (Рубіжне) подала в Державний експертний центр при Міністерстві охорони здоров\'я документи на реєстрацію препарату «Фавіпіравір-Мікрохім» - першого українського генерика японського противірусного засобу «Авіган» (фавіпіравір), передає Зміст з посиланням на дані підприємства.

Цей препарат на початку року був внесений у вітчизняний протокол лікування хвороби, викликаної COVID-19. У той же час, препарат не зареєстрований на території України, тому купити його було майже неможливо.

У вересні японські дослідники в рамках проведення клінічних досліджень отримали докази ефективності використання «Авіган» (фавіпіравір) для лікування хвороби, викликаної коронавирусною інфекцією. Раніше вказаний фармпрепарат вже успішно використовувався під час епідемії свинячого грипу. Вважається, що він не просто усуває клінічні прояви хвороби, а, перш за все, впливає на патогенез коронавируса в організмі людини.

При цьому, ще в квітні в Україні оригінальний препарат був внесений до переліку ліків для запобігання поширенню коронавірусного захворювання, які були звільнені від сплати ввізного мита та ПДВ.

«Ще в квітні ми анонсували початок роботи в цьому напрямку. І ось сьогодні звітуємо: ми це зробили. «Мікрохім» розробив перший вітчизняний генерик препарату, який, згідно з результатами проведених досліджень, впливає на патогенез коронавируса. Його назва - «Фавіпіравір - Мікрохім». Найближчим часом він пройде контрольні дослідження в уповноваженої лабораторії на базі Державного експертного центру при Міністерстві охорони здоров\'я, після чого будуть призначені умови і терміни проведення клінічних досліджень (біоеквівалентності). З огляду на важливість цього питання в умовах збільшення динаміки поширення COVID-19 в Україні, сподіваємося на оперативне проходження регламентних процедур», - підкреслив генеральний директор «Мікрохім» Ігор Погромський.

При цьому, на початку жовтня Кабмін схвалив проект угоди між урядами України та Японії про передачу гуманітарної допомоги у вигляді партії препарату «Фавіпіравір». У той же час, навряд чи гуманітарна партія зможе перекрити потреби українців в препараті проти коронавируса на тривалий термін.

«Втім, вихід на український ринок вітчизняного препарату від «Мікрохім» дозволить не тільки вирішити проблеми щодо поставок необхідних обсягів «Фавіпіравіра» в умовах пандемії, але і забезпечити значно нижчу цінову політику для населення, ніж у випадку з оригінальним препаратом», - йдеться в повідомленні.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+