12+
23 июня
...
прогноз на 5 дней
21 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Рубіжанська фармкомпанія «Мікрохім» створила генерик японських ліків від COVID-19

19.10.2020 19:28
189
0
Автор

     Науково-виробнича фірма «Мікрохім» (Рубіжне) подала в Державний експертний центр при Міністерстві охорони здоров\'я документи на реєстрацію препарату «Фавіпіравір-Мікрохім» - першого українського генерика японського противірусного засобу «Авіган» (фавіпіравір), передає Зміст з посиланням на дані підприємства.

Цей препарат на початку року був внесений у вітчизняний протокол лікування хвороби, викликаної COVID-19. У той же час, препарат не зареєстрований на території України, тому купити його було майже неможливо.

У вересні японські дослідники в рамках проведення клінічних досліджень отримали докази ефективності використання «Авіган» (фавіпіравір) для лікування хвороби, викликаної коронавирусною інфекцією. Раніше вказаний фармпрепарат вже успішно використовувався під час епідемії свинячого грипу. Вважається, що він не просто усуває клінічні прояви хвороби, а, перш за все, впливає на патогенез коронавируса в організмі людини.

При цьому, ще в квітні в Україні оригінальний препарат був внесений до переліку ліків для запобігання поширенню коронавірусного захворювання, які були звільнені від сплати ввізного мита та ПДВ.

«Ще в квітні ми анонсували початок роботи в цьому напрямку. І ось сьогодні звітуємо: ми це зробили. «Мікрохім» розробив перший вітчизняний генерик препарату, який, згідно з результатами проведених досліджень, впливає на патогенез коронавируса. Його назва - «Фавіпіравір - Мікрохім». Найближчим часом він пройде контрольні дослідження в уповноваженої лабораторії на базі Державного експертного центру при Міністерстві охорони здоров\'я, після чого будуть призначені умови і терміни проведення клінічних досліджень (біоеквівалентності). З огляду на важливість цього питання в умовах збільшення динаміки поширення COVID-19 в Україні, сподіваємося на оперативне проходження регламентних процедур», - підкреслив генеральний директор «Мікрохім» Ігор Погромський.

При цьому, на початку жовтня Кабмін схвалив проект угоди між урядами України та Японії про передачу гуманітарної допомоги у вигляді партії препарату «Фавіпіравір». У той же час, навряд чи гуманітарна партія зможе перекрити потреби українців в препараті проти коронавируса на тривалий термін.

«Втім, вихід на український ринок вітчизняного препарату від «Мікрохім» дозволить не тільки вирішити проблеми щодо поставок необхідних обсягів «Фавіпіравіра» в умовах пандемії, але і забезпечити значно нижчу цінову політику для населення, ніж у випадку з оригінальним препаратом», - йдеться в повідомленні.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+