6+
25 февраля
...
прогноз на 5 дней
-9 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

"ЕЦ" прийматиме рішення про выбри у Лисичанську за підсумками роботи юристів

23.05.2009 13:00
3736
0
Автор

"ЕЦ" прийматиме рішення про выбри у Лисичанську за підсумками роботи юристів

Голова партії "Єдиний центр" Ігор Криль заявляє про те, що "ЕЦ" має намір дочекатися виводів юристів по позачергових виборах міського голови Лисичанська - і вже тоді приймати рішення, чи оскаржити рішення Лисичанської територіальної виборчої комісії про визнання виборів 3 травня що не відбулися. Про це повідомляє "Обком".

"Нехай працюють юристи - і тоді в цій справі можна буде ставити точку. Політичну перемогу "Єдиний центр" в Лисичанську отримав. А зараз усе питання - вирішення юридичних питань", - вважає Ігор Криль.

На питання, чи буде "Єдиний центр", за підсумками роботи юристів, приймати рішення про те, чи слід оскаржити вердикт Лисичанської територіальної виборчої комісії, Ігор Криль відповів: "Однозначно прийматиме таке рішення".

Нагадаємо, в четвер, 21 травня, в сьома тридцять вечори, Лисичанська територіальна виборча комісія оголосила позачергові вибори міського голови 3 травня такими,  що не відбулися. Рішення комісією прийняте одноголосно.

Основа - найбільше число виборців не підтримали жодного кандидата (на 111 голосів більше, ніж за Валерія Бондаренко).

Упродовж 10 днів після оголошення цього рішення можливе його оскарження в суді.

На думку КИУ, якщо Донецький суд не відмінять рішення Лисичанської ТИК, то вже через два місяці тут повинні відбудуться повторні вибори міського голови. А в березні 2010 року міського голову в Лисичанську обиратимуть знову вже на чергових виборах.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

6+