12+
02 декабря
...
прогноз на 5 дней
-2 oC облачно с прояснениями
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Безопасный путь в школу

[email protected] 15.11.2021 17:28
"героическая" полицайщина ! ЭТО ИХ УРОВЕНЬ !...

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

DOG PHOTOGRAPHER «Собака – унікальне створіння»

26.10.2020 17:02
279
0
Автор

      У вересні-жовтні циклова комісія фізичного виховання Лисичанського педагогічного коледжу ініціювала проведення регіонального конкурсу DOG PHOTOGRAPHER «Собака – унікальне створіння», метою якого стала популяризація та розвиток спорту з собаками, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності громадян, залучення населення України до занять спортом з собаками; привернення уваги до гарного відношення людини до собак. У конкурсі брали участь здобувачі закладів дошкільної, загальної середньої освіти Луганської та Донецької областей (250 фотографій).

      Сюжети світлин розподілені за номінаціями, серед яких визначено переможців та призерів:

«Собака-обнімака»:

1-4 клас:

І місце – Ляшук М. (Лисичанськ, ЗОШ 25);

ІІ місце – Томілін Г. (Лисичанськ, ЗОШ 29);

ІІІ місце – Кушаков Р. (Лисичанськ, ЗОШ 29).

5-9 клас:

І місце – Сергієнко Н. (Лисичанськ, ЗОШ 18);

ІІ місце – Коваленко В. (Лисичанськ, ЗОШ 8);

ІІІ місце – Соломатіна М. (Покровська ЗОШ, Троїцький р-н).

10-11 клас:

І місце – Казакова А. (Сєвєродонецьк, ЗОШ 18);

ІІ місце – Недовєсов Д.  (Можняківська ЗОШ, Новопсковський р-н);

ІІІ місце – Бикова А. (Бахмутівська ЗОШ, Новоайдарський р-н).

«Щенята»:

1-4 клас:

І місце – Єгоркіна Д. (Лисичанськ, ЗОШ 25);

ІІ місце – Репін І. (Лисичанськ, ЗОШ 25);

ІІІ місце – Мельник Є. (Лисичанськ, ЗОШ 29).

5-9 клас:

І місце – Плетньов Т. (Лисичанська багатопрофільна гімназія);

ІІ місце – Вороніна Л. (Писарівська ЗОШ, Новопсковський р-н);

ІІІ місце – Пустова В., Пустова А. (Покровська ЗОШ, Троїцький р-н).

10-11 клас:

І місце – Горфиняк Л. (Лисичанська багатопрофільна гімназія);

ІІ місце – Донська В. (Можняківська ЗОШ, Новопсковський р-н);

ІІІ місце – Чубар С. (Можняківська ЗОШ, Новопсковський р-н).

«Найкращий друг людини»:

1-4 клас:

І місце – Деряга М. (Лисичанськ, ЗОШ 25);

ІІ місце – Іщенко Я. (Лисичанськ, ЗОШ 29);

ІІІ місце – Драб М. (Лисичанськ, ЗОШ 25).

5-9 клас:

І місце – Плетньов Т. (Лисичанська багатопрофільна гімназія);

ІІ місце – Колесник Д. (Лисичанськ, ЗОШ 27);

ІІІ місце – Сергієнко С. (Лисичанськ, ЗОШ 27).

10-11 клас:

І місце – Рєзнікова А. (Покровська ЗОШ, Троїцький р-н);

ІІ місце – Ольшанська З. (Можняківська ЗОШ, Новопсковський р-н);

ІІІ місце – Блищевенко В. (Лисичанська багатопрофільна гімназія).

Центри позашкільної освіти:

І місце – Зелінський Д. (Сєвєродонецьк);

ІІ місце – Бровендер В. (Лисиачанськ);

ІІІ місце – Дорошенко О. (Сєвєродонецьк).

«Врятований собака»:

5-9 клас:

І місце – Скрипченко К. (Лисичанськ, ЗОШ 27);

ІІ місце – Попов О. (Лисичанськ, ЗОШ 18);

10-11 клас:

І місце – Місяченко М. (Тимонівська ЗОШ, Троїцький р-н);

ІІ місце – Фастова А. (Долинська ЗОШ, Слов\'янський р-н);

ІІІ місце – Рєзнікова А. (Покровська ЗОШ, Троїцький р-н).

«Візьми собаку на роботу»:

1-4 клас:

І місце – Томілін Г. (Лисичанськ, ЗОШ 29);

ІІ місце – Старова А. (Лисичанськ, ЗОШ 29);

5-9 клас:

І місце – Лобаніч М. (Лисичанськ, ЗОШ 18);

10-11 клас:

І місце – Недовєсов Д. (Можняківська ЗОШ, Новопсковський р-н);

ІІ місце – Старцева О. (Можняківська ЗОШ, Новопсковський р-н).

«Собака в інформаційному світі»:

1-4 клас:

І місце – Рева Н. (Лисичанськ, ЗОШ 25).

5-9 клас:

І місце – Скіпа І. (Писарівська ЗОШ, Новопсковський р-н).

10-11 клас:

І місце – Завражнова О. (Сєвєродонецьк, ЗОШ 12);

ІІ місце – Маслянікова Н. (Лисичанська багатопрофільна гімназія).

«Собака каністерапевт»:

1-4 клас:

І місце – Бєляєв Т. (Лисичанськ, ЗОШ 25).

5-9 клас:

І місце – Гаврилова О. (Лисичанський багатопрофільний ліцей).

«Активне дозвілля»:

СЮТ:

І місце – Біловол Д. (Сєвєродонецький міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді)

5-9 клас:

І місце – Косецький О., Охрімєнко Р., Балакін Т., Лаврєнко А. (Лисичанськ, ЗОШ 9).

10-11 клас:

І місце – Бикова А. (Бахмутівська ЗОШ, Новоайдарський р-н).

Активними були студенти коледжу, світлини яких були відзначені грамотами (Ромичева П., 3-БПО; Юрков Д., 4-АФ; Кірющенко К. 3-БПО; Орзя Н., 3-АД; Войтех К. 3-АД; Пономаренко Я. 4-АПО; Гречана І. 3-БПО; Дибтан А., Циганкова Ю. 4-АПО).

Чупріна Г., вихованка ЗДО №1 «Шпачок» та Кричун Ю., вихователь-методист ЗДО№1 «Шпачок» нагороджені грамотами переможців у номінаціях «Собака-обнімака», «Найкращий друг».

Усі учасники отримали сертифікати, призери та переможці – грамоти, а керівники – подяки від Лисичанського педагогічного коледжу.

Дякуємо усім за активну участь. Бажаємо натхнення на наступні конкурси.

«СК «ЛПК»

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+