12+
08 марта
...
прогноз на 5 дней
4 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

23-річний містянин шукав гриби, а знайшов два снаряди часів Другої світової війни

03.11.2020 14:18
111
0
Автор

      Патрульні вкотре отримали виклик про виявлення боєприпасів. Місцевий мешканець зателефонував на лінію «102» та повідомив, що у місті Привіллі, прогулюючись лісом, на галявині виявив небезпечну знахідку — металеві предмети схожі на вибухові.

       Інспектори миттєво прибули на місце події, а також викликали працівників ДСНС та вибухотехніків. Оглянувши місцевість, інспектори огородили ділянку де знаходились підозрілі предмети та здійснювали охорону місця події до приїзду всіх відповідних служб.

      Після детального дослідження виявилось, що снаряди часів Другої світової війни.
У разі виявлення вибухонебезпечної знахідки, необхідно: зберігати спокій; не наближатися до предмета і відійти на безпечну відстань, також – не допускати до нього інших людей; негайно повідомити про знахідку чергові служби 101 і 102 (повідомлення робити не поспішаючи, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження предмету); ні в якому разі не чіпати небезпечну знахідку і не переміщати її; якщо в районі виявлення вибухонебезпечного предмета проводяться роботи — негайно припинити їх; біля знайдених мін і снарядів не можна користуватися засобами радіозв\'язку та мобільними телефонами — вони можуть спровокувати вибух. Так що, викликаючи рятувальників, варто відійти якомога далі. Містяни, будьте обережні.  В разі виявлення підозрілих предметів негайно повідомляйте про знахідку до чергової служби 102 і 101.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+