12+
19 сентября
...
прогноз на 5 дней
16 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

«Большая стройка» в Луганской области

Александр 16.04.2021 19:25
Здравствуйте ! А когда, наконец-то, дойдут руки (глаза, уши, совесть и т.д.) до участка дороги ......

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Завершена трудова стахановська вахта

20.08.2010 12:00
3722
0
Автор

Завершена трудова стахановська вахта

Завершена трудова стахановська вахта, присвячена Дню шахтаря і 75-річчю стахановського руху. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Чернуха, передає БАЛКИ.

Участь в трудовій вахті, яка проходила на вуглевидобувних підприємствах Луганської області протягом двох місяців, прийняли більше 100 тисяч гірників у складі 10 бригад здобичі і прохідницьких.

За словами Юрія Чернухи, за час вахти було здобуто 4 млн. 119,9 тис. тонн вугілля і проведено 26 км гірських вироблень. За підсумками змагання визначені кращі гірницькі колективи області.

Це бригада гірників очисного забою (ГРОЗ) Кузнєцова Е.Н. шахтоуправління "Суходольское-східне" і бригада прохідників Красуна А.И. шахти "Молодогвардейская" ВАТ "Краснодонвугілля", бригада ГРОЗ Уткина А.Н. шахти Д.Ф.Мельникова ВАТ "Лисичанскуголь", бригада ГРОЗ Запорожченко А.Н. шахтоуправління "Луганське" і бригада прохідників Щерицы Н.Н. шахти "Никонор-нова ГП "Луганскуголь", бригада ГРОЗ Новохатько В. В. шахти "Комсомольська", бригада ГРОЗ Лугового С. А. шахти "Комсомольська" і бригада прохідників Рифляк В. В. шахти "Комсомольська" ГП "Антрацит", бригада ГРОЗ Никишина Г. А. шахти "ним. Вахрушева" і бригада ГРОЗ Данилова А.А. шахти "ним. Космонавтів" ГП "Ровенькиантрацит".

Також в списках переможців бригада ГРОЗ Куделько А.Н. шахти "ним.Вісті" і бригада прохідників Мишаткина А.Ю. шахти "ним.Вісті" ГП "Донбассантрацит", бригади ГРОЗ Чубукова Н.С., Быстрова С. И. і дві бригади прохідників Мірошника А.Н. і Майстренко Е.В. шахта "Должанская-капітальна" ГП "Свердловантрацит".

Усі переможці обласної стахановської вахти будуть відмічені нагородами на урочистому губернаторському прийомі з нагоди професійного свята Дня шахтаря, який відбудеться 25 серпня. Вшановування переможців пройде і в інших вугільних регіонах України. Так, 20 серпня в урочистій обстановці підведе підсумки стахановської вахти Донецька область.

Всеукраїнські підсумки ж будуть підведені Президентом України Віктором Януковичем 28 серпня на всеукраїнських урочистостях, присвячених 75-річчю стахановського руху і Дню шахтаря в Луганську.

0642.com.ua

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+