12+
28 сентября
...
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Суд в Донецьку завершився. Не останній

15.05.2009, 12:00
3320
0
Автор

Суд в Донецьку завершився. Не останній

В п\'ятницю Донецький апеляційний адміністративний суд відмінив рішення Лисичанського суду, що раніше визнав протиправним зняття з реєстрації Сергія Баранника. В п\'ятницю ж і/о міського голови Сергій Баранник підписав рішення Лисичанської міськради про внесення змін до складу місцевої ТИК.

Новий голова, що повернувся з Донецька, ТИК почав підготовку до підведення підсумків позачергових виборів міського голови Лисичанська, що відбулися 3 травня. Втім, представники дільничних комісій, для передачі на засіданні ТИК протоколовы, запрошуються на суботу. І принаймні декільком дільничним комісіям доведеться зібратися у повному складі - для складання уточнених протоколів : вночі після виборів вони змогли визначитися, в яку строчку внести відомості про бюлетені, в яких виборці проголосували за Сергія Баранника.

За прогнозом ЛОО КИУ, територіальна виборча комісія визнає ті, що пройшли 3 травня вибори що не відбулися, і призначить повторні вибори - на підставі частини другої статті 73 Закони. Згідно якої обраним вважається кандидат, що набрав найбільше число голосів, але за умови, що число виборців, що підтримали його, перевищує число виборців, що проголосували проти усіх. За даними, наявними у ЛОО КИУ, не підтримали жодного з кандидатів приблизно на 150 виборців більше, ніж проголосували за Валерія Бондаренко.

Втім, і після цього вирішувати долю лисичанських виборів вірогідно буде Донецький суд. Який цілком може прочитати норму закону зовсім не так, як її читають в Лисичанську.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+