12+
26 февраля
...
прогноз на 5 дней
1 oC небольшой дождь
доллар евро рубль РФ

Рішення лисичанських депутатів про розпуск ТИК неправомірний і скасовано судом!

11.05.2009 11:00
3521
0
Автор

Рішення лисичанських депутатів про розпуск ТИК неправомірний і скасовано судом!

Сьогодні витекли 7 днів з моменту припинення Лисичанською міською радою повноважень територіальної виборчої комісії, але сформувати нову - не вдалося. На сесії . не було кворуму. Депутати спробують зібратися на сесію завтра, але вже з іншою метою. Швидше за все, відмінять своє рішення про припинення повноважень ТИК, а її склад доповнять до 15 чоловік. Кандидатури вносяться.

Сьогодні донецький апеляційний адміністративний суд залишив в силі рішення лисичанського міського суду за позовом Валерія Бондаренко до лисичанської міської ради. Раніше цей позов був частково задоволений лисичанським міським судом: було визнано неправомірним і скасовано рішення міськради від 04 травня про дострокове припинення повноважень територіальної виборчої комісії.

Що стосується рішення міськради №1015 від 03 травня про дострокове припинення повноважень членів територіальної комісії, то воно було скасоване судом відносно Володимира Юнака. У вимозі про визнання незаконним рішення про дострокове припинення повноважень інших п\'яти членів ТИК, що подали заяви про припинення повноважень за власним бажанням, було відмовлено.

Таким чином, на сьогодні у складі Лисичанської ТИК тільки 6 членів, при мінімальній її чисельності - вісім.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+