12+
13 апреля
...
прогноз на 5 дней
15 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Monobank [CPS, API] UA

Последние отзывы

Свято-Митрофановский храм 2

Дмитрий 06.04.2021 19:31
Здравствуйте , сделайте ещё пожалуйста и про Митрофановскую церковь номер 1 ....

Сколько будут платить за газ жители Луганской области

Андрей2 30.03.2021 11:21
При Януковиче такого не было. Но, как говорится - СУГС! Лисичане, жаловаться и возмущаться надо было ......

Такси"ФАВОРИТ"

Андрей 30.01.2021 08:32
Всем доволен.Отличное обслуживание.Успехов вам!...

Такси"В0ЯЖ"

Николай 14.12.2020 18:34
Отличный сервис! Рекомендую!...

Баранник захворів і не зміг зустрітися з лідером ЕЦ

07.05.2009 15:00
3708
0
Автор

Баранник захворів і не зміг зустрітися з лідером ЕЦ

"Наші кандидати на Луганщині були представлені досить серйозно, в Лисичанську ми отримали політичну перемогу. Поки вибори не завершені, ще процес йде, але наш кандидат на цих виборах переміг", - заявив під час спільної медіа-конференції телеканалу "ЛОТ", радіо "Пульс" і інформагентства Cxid.info лідер партії "Єдиний центр" Ігор Криль.

Він додав, що зараз проводить зустрічі з метою визначити те, що сталося в Лисичанську. "Зустріч з в.о. міського голови Лисичанська і одночасно кандидатом на минулих виборах Баранника не відбулася, хоча дуже хотілося почути думку з іншого боку, щоб приймати рішення вже в Києві. Як нас повідомили, він захворів", - сказав Ігор Криль.

Керівник Луганської обласної організації "Єдиний центр" Валентин Дзонь звинуватив Лисичанську міську раду в антиконстуционных діях. "Дії міської ради вам відомі, вони йдуть в розріз з конституційними нормами чинного законодавства в частині організації вільного волевиявлення громадян. І цей випадок піддається відповідній кваліфікації як органами нагляду, так і Верховною Радою. Саме на це ми б і хотіли звернути увагу керівника міста, у тому числі ради, - на порушення закону і негайне приведення відповідно до закону дій місцевої ради", - підкреслив він.

"У Лисичанську відбувається ні що інше, як узурпація влади. Якщо цей процес не буде припинений, і вибори не увійдуть до правового русла, то наступним кроком буде логічне розпустити місцеву раду. Але до того ми приймемо усі необхідні заходи, щоб відновити законність на території Лисичанська. Є і прокуратура, треба відновити ТИК, яка повинна буде визначити результати голосування. 3 травня ми перемогли на виборах в 8 населених пунктах України", - сказав Ігор Криль.

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+