12+
08 июня
...
прогноз на 5 дней
25 oC пасмурно
доллар евро рубль РФ

Последние отзывы

Такси Комфорт в Лисичанске

Ирина 11.12.2021 15:24
Отличный сервис.Профессионализм водителей.Приемлимые цыны.Благодарю....

Житель Лисичанска после регистрации на сайте потерял деньги

Андрей222 25.08.2021 12:37
Страшно представить, какие это деньги могли быть для человека. И как теперь их найти в нынешней ......

Суд Лисичанска вынес приговор

Андрей2 19.08.2021 12:41
Чушь какая-то. Откуда в окрестностях Лисичанска эти Нептуны. И солдаты тут обычные призывники в ......

Такси Комфорт в Лисичанске

Александр 03.08.2021 16:31
Пунктуальность.Хороший ценник....

Баранник захворів і не зміг зустрітися з лідером ЕЦ

07.05.2009, 15:00
3836
0
Автор

Баранник захворів і не зміг зустрітися з лідером ЕЦ

"Наші кандидати на Луганщині були представлені досить серйозно, в Лисичанську ми отримали політичну перемогу. Поки вибори не завершені, ще процес йде, але наш кандидат на цих виборах переміг", - заявив під час спільної медіа-конференції телеканалу "ЛОТ", радіо "Пульс" і інформагентства Cxid.info лідер партії "Єдиний центр" Ігор Криль.

Він додав, що зараз проводить зустрічі з метою визначити те, що сталося в Лисичанську. "Зустріч з в.о. міського голови Лисичанська і одночасно кандидатом на минулих виборах Баранника не відбулася, хоча дуже хотілося почути думку з іншого боку, щоб приймати рішення вже в Києві. Як нас повідомили, він захворів", - сказав Ігор Криль.

Керівник Луганської обласної організації "Єдиний центр" Валентин Дзонь звинуватив Лисичанську міську раду в антиконстуционных діях. "Дії міської ради вам відомі, вони йдуть в розріз з конституційними нормами чинного законодавства в частині організації вільного волевиявлення громадян. І цей випадок піддається відповідній кваліфікації як органами нагляду, так і Верховною Радою. Саме на це ми б і хотіли звернути увагу керівника міста, у тому числі ради, - на порушення закону і негайне приведення відповідно до закону дій місцевої ради", - підкреслив він.

"У Лисичанську відбувається ні що інше, як узурпація влади. Якщо цей процес не буде припинений, і вибори не увійдуть до правового русла, то наступним кроком буде логічне розпустити місцеву раду. Але до того ми приймемо усі необхідні заходи, щоб відновити законність на території Лисичанська. Є і прокуратура, треба відновити ТИК, яка повинна буде визначити результати голосування. 3 травня ми перемогли на виборах в 8 населених пунктах України", - сказав Ігор Криль.

Отзывы


© 2009 - 2022 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. Контакты: [email protected] 

12+