12+
04 марта
...
доллар евро рубль РФ

Соціальний проєкт «Для тих, у кого є серце»

12.12.2020 13:16
65
0
Автор

Дякуємо громадській організації «Лапи в долонях» та волонтерам Лисичанського педагогічного коледжу за співпрацю, добре серце, майстерність і небайдуже ставлення до братів наших менших, які потребують допомоги і є незахищеними від зовнішніх небезпек.

Зооволонтери Лисичанського педагогічного коледжу (викладачі: Осіпов І. В., Артюшенко В. Л., Толмачова І. Г.; студенти: Кравцов М., Лопатка І., Капустянов М.) спільно з громадською організацією «ЛАПИ В ДОЛОНЯХ» на чолі з Долгоруковою О. С. та у складі Виноградової Ю. В., Дем’яненко К. В., Долї С. І. долучилися до доброї справи – виготовлення затишних, теплих домівок для чотирилапих друзів, які залишилися на вулиці внаслідок пожеж на Луганщині. У межах соціального проєкту «Для тих, у кого є серце» будки для тварин буде відправлено в Станично-Луганський, Новоайдарський, Сєвєродонецький райони.

Дякуємо громадській організації «Лапи в долонях» та волонтерам Лисичанського педагогічного коледжу за співпрацю, добре серце, майстерність і небайдуже ставлення до братів наших менших, які потребують допомоги і є незахищеними від зовнішніх небезпек. Не залишаймо напризволяще пухнастих улюбленців! Ми знаємо, що у Вас є серце!

Отзывы


© 2009 - 2021 «Лисичанск Инфо» При использовании материалов активная ссылка на сайт обязательна. 

12+